Betsafe tähistab 13. sünnipäeva ja kingib kõigile riskivabad panused

Betsafe sünnipäeva puhul kõigile iga nädal kuni €15 suurune riskivaba panus

Betsafe tähistab jaanuaris 13. sünnipäeva ning annab sel puhul kõigile mängijatele iga nädal kuni €15 suuruse riskivaba panuse spordiennustuse tegemiseks.


BETSAFE SÜNNIPÄEVA RISKIVABAD PANUSED

Riskivaba panuse saamiseks ava Betsafe Eesti, vali menüüst pakkumiste alt Betsafe sünnipäeva promoleht ning vali omale üks kolmest kingitusest.

Iga nädal on kolme kingituse all peidus kolm erinevas vääringus riskivaba panust (summades €5, €10 või €15). Peale kingituse avamist saad teada oma riskivaba panuse suuruse ning seda koheselt kasutada ükskõik millisele spordisündmusele panustamiseks.

Kokku on kingitusi võimalik avada viiel nädalal, seega teoreetiliselt võid saada kuni €75 väärtuses riskivabasid panuseid.

Juhul kui kasutad riskivaba panust ning Sinu tehtud panus peaks kaotama, siis tagastatakse panuse summa koheselt pärisrahas.

Panuse võidu korral kehtib netovõidule 3x läbimängimise tingimus minimaalselt 1.50 koefitsiendiga.

Pakkumine kehtib alates 1. jaanuarist kuni 3. veebruari südaööni.

Betsafe Eesti kasiino boonused ja tasuta spinnid

BETSAFE KASIINO ANNAB KÕIGILE €250 VÄÄRTUSES KASIINO BOONUSEID JA KUNI 150 TASUTA SPINNI. SAMUTI ON VÕIMALIK SAADA KUNI €1000 POKKERIBOONUS. LISAKS OOTAVAD IGAPÄEVASED KAMPAANIAPAKKUMISED. BETSAFE EESTI TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT. AVA BETSAFE MÄNGUKONTO

Ehk meeldivad sulle ka need...