KASIINO PAKKUMISED JA BOONUSED

Kiirkasiino - raha kätte 5 minutiga


Eesti internetikasiinode eripakkumised

Veebilehe tasutakasiino.com eesmärgiks on tuua Sinuni info Eesti online kasiinode parimate pakkumiste kohta. Online kasiinodes ja spordiennustuse lehtedel toimub pidevalt erinevaid kampaaniaid, mis pakuvad kasiinos mängijatele suurt lisaväärtust. Näiteks tasuta spinnide pakkumised, erinevad loosimismängud, kasiinoturniirid, boonused, tasuta panused ja vahest isegi tasuta raha pakkumised.

Tasutakasiino.com lehele lisame erinevaid pakkumisi enamikest Eestis lubatud online kasiinodest. Lubatud online kasiinode näol on tegu nende kasiinodega, mis omavad Eestis kaughasartmängude korraldamise luba ja litsentsi.

Lisaks igapäevastele välja valitud hasartmängude pakkumiste infole (sh. kasiino, spordiennustus, online bingo ja online pokker) leiad meie lehelt ka info kasiinoboonuste, tasuta spinnide ja tasuta raha (kasiino boonusraha) pakkumiste kohta.

Meie lehel on esindatud vaid parimad online kasiinod, mis pakuvad oma klientidele lisaks heale mängukogemusele ka suurepäraseid lojaalsusprogramme ja hulgaliselt lisaväärtust.

Kõik siin lehel leiduvad pakkumised on informatiivsed ning tasutakasiino.com veebileht ei ole ühegi pakkumise korraldaja. Me ei paku ega korralda ühtegi pärisraha mängu. Soovitame tutvuda kõigi kampaaniate reeglite ja tingimustega pakkumist korraldava online kasiino lehel.


Millised on parimad kasiinod?

See milline on mängija jaoks parim kasiino on üsna subjektiivne, sest kõigil on erinevad eelistused.

Osade mängijate jaoks on tähtsaks faktoriks suured kasiino boonused, teiste jaoks mänguportaali poolt korraldatavate hasartmängu pakkumiste rohkus ja kvaliteet.

Tihti on mängijate jaoks parimaks valikuks hoopis uued kasiinod, sest seal on lisaks uuele põnevale mängukeskkonnale ootamas ka veel kasutamata uue mängija boonused.

Paljudele on aga hoopis esmatähtsaks faktoriks võimalikult kiired väljamaksed, mistõttu otsustatakse kiirkasiinode kasuks. Kiirkasiinod toimivad tänu innovatiivsele Trustly Pay N Play kiirmaksete süsteemile, mis võimaldab mängida koheselt ennast läbi panga autentides. Autentides ennast läbi panga pole vaja registreerimisvorme täita ning ka konto kinnitamine toimub üheaegselt pangalingi kaudu sissemakset tehes. Väljamakse jõuab sama süsteemi kaudu kliendi kontole vaid paari minutiga.

Teisalt räägib nn. tavaliste netikasiinode kasuks fakt, et neis saab kasutada lisaks pangakontole ka muid maksevahendeid. Näiteks on võimalik teha makseid krediitkaartide ja e-wallet’i ehk e-rahakoti (nt. Skrill, Neteller jmt.) kaudu. Tõsi, nende maksemeetodite kasutamisel võivad väljamaksed võtta pisut kauem aega, kuid on siiski üsnagi kiired. Ka mitmetest tavalistest online kasiinodest jõuab raha tänapäeval olenemata maksevahendist mängija kontole loetud minutitega.

Eelnevalt esiletoodud peamiste faktorite kõrval kasiino valiku tegemisel on paljude Eesti mängijate jaoks tähtsad hoopis tasuta keerutused ja nende rohkus. Rolli võib mängida ka see, et mõni kasiino pakub sissemakseta tasuta spinne.

See tähendab, et mängija saab konto loomisel võimaluse proovida oma õnne mõnel mänguautomaadil kasiino kulul.

Sissemakset polegi vaja teha, kuid tasuta keerutustest saadud võidud saab peale tingimuste täitmist soovi korral kas välja maksta või proovida nendega mõnda teist slotti, live kasiino või muud õnnemängu.


Vastutustundlik mängimine

Hasartmängud on mõeldud eelkõige meelelahutuslikuks tegevuseks, mis nagu nimigi ütleb võivad tekitada hasarti ja sõltuvust. Meelelahutuslikul eesmärgil mängides soovitame omale seadistada koheselt mängulimiidid.

Kõik Eesti online kasiinod pakuvad võimalust seadistada omale mängupiirangud erinevate limiitide ja enesevälistuse näol. Pea meeles! Hasartmängud pole sobiv viis raha teenimiseks või rahaliste probleemide lahendamiseks!

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker. Koheseks liitumiseks KLÕPSA SIIN.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.