Tähista Kingswinis Batmani päeva koos boonuse ja tasuta spinnidega

Tähist Batmani päeva - Kingswinis tasuta spinnid

26. septembril tähistavad fännid üle maailma Batmani päeva ning selle puhul annab Kingswin Batmani teemalistes slotimängudes kõigile boonuse ning tasuta spinne.

BOONUS & TASUTA SPINNID

Kõik kes deponeerivad Kingswini kuni septembri lõpuni vähemalt €20, saavad 50% sissemakseboonust. Sinu boonuse suurus sõltub sellest kui suure sissemakse teed.

Kui teed vähemalt 200-eurose suuruse sissemakse, siis saad kokku mängimiseks €300 + 50 tasuta spinni mängus The Dark Knight Rises.

Peale sissemakse tegemist saada enda Kingswini kasutajanimi e-mailile support@kingswin.com – kirja pealkirjaks pane “Batman” ning boonus ja/või tasuta spinnid kantakse maksimaalselt paari tunni jooksul sinu kontole.

NB! Boonust soovitame kasutada mängus The Dark Knight, sest antud Batmani teemalises mängus on ka jackpot, mis on rekordiliselt suur – 12,5 MILJONIT EUROT. Soovi korral aga võid loomulikult kasutada oma boonust mistahes mängus.

Kingswin Kasiinos 5 eurot tasuta mängimiseks

KINGSWIN KASIINO ANNAB KÕIGILE UUTELE MÄNGIJATELE 200 EUROT KASIINO BOONUST JA 20 TASUTA SPINNI. AVA KINGSWIN KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.