Bet365 Eesti kihlveokontoris on Austraalia Lahtistel eduga võit tagatud

Bet365 Eesti Austraalia Lahtiste eripakkumine - kahesetilise edu korral on panuse võit garanteeritud

Bet365 pakub Austraalia Lahtiste tenniseturniiril väga suurt panustamisvalikut ning garanteerib kahe setiga eduseisus oleva mängija puhul panuse võidu.


BET365 AUSTRAALIA LAHTISED 2019

Eripakkumisest osa saamiseks ava Bet365 Eesti ning tee mängueelne üksipanus Austraalia Lahtiste Meistrivõistluste põhiturniiri meeste üksimängude võitjale.

Juhul kui mängija kelle võidule panustasid, läheb kahe setiga juhtima loetakse Sinu panus automaatselt võitvaks, olenemata matši lõpptulemusest.


Uutel klientidel on peale konto registreerimist ja kinnitamist võimalik võtta ka spordiboonus (ehk tasuta panustamisühikud).

Uue mängija spordiboonus lisatakse mängija kontole panustamisühikutena, millega panustamisel lisatakse potentsiaalsed võidud pärisraha saldosse.

Tervituspakkumine

Kuni 100 € panustamisühikutes bet365 uutele klientidele.

Panustamisühikute vabastamiseks tehke sissemakse summas vähemalt €5 ja mängige see üks kord läbi. Kehtivad panuse ja makseviisi piirangud ning minimaalsete koefitsientide tingimus. Võidusumma ei sisalda panustamisühikute summat. Kehtivad ajapiirangud ja kasutustingimused. Panustamisühikute vabastamisel lähevad arvesse spordipanused, mille koefitsient on 1.20 või suurem.

Austraalia Lahtiste eripakkumine on saadaval 14. jaanuarist kuni 27. jaanuarini. Pakkumine on saadaval vaid uutele Bet365 klientidele.

Bet365 spordiennustus - uuele liitujale €100 väärtuses tasuta panustamisühikuid

BET365 UUED LIITUJAD SAAVAD SPORDIENNUSTUSES TASUTA PANUSTAMISÜHIKUD JA SOOVI KORRAL KA KASIINO BOONUSE. BET365 TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT. AVA BET365 KONTO

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.