Bet365 Eesti lehel ootab üle 300 erineva mängu & vinge boonus

Bet365 Eesti kasiinos üle 300 erineva mängu - boonuskood ja kasiinoboonus

Bet365 Eesti toob Sinuni sajad erinevad kasiinomängud, millest paljud on eksklusiivsed ja Eesti mängijatele saadaval vaid Bet365 kasiinos. Uusi mängijaid tervitatakse kuni €50 boonusega.


BET365 KASIINOMÄNGUD JA BOONUS

Kasiinomängudega tutvumiseks ja boonuse saamiseks ava Bet365 Eesti ja registreeri tasuta konto.

Peale konto avamist on turvalisuse huvides nõutav konto kinnitamine. Konto kinnitatakse üldjuhul maksimaalselt 24 tunni jooksul, seega hiljemalt järgmisel päeval saad kasutada kõiki pakutavaid tooteid ja boonuseid.

Bet365 mängukeskkonnas on saadaval 2 erinevat kasiinomängude gruppi, Mängud ja Vegas. Kokku enam kui 300 erinevat kasiinomängu.

Eriliseks teeb Bet365 kasiino see, et saadaval on palju selliseid mänge, mida teistest Eestis litsentseeritud kasiinodest ei leia. Mõned mängud on eksklusiivselt toodetud vaid ka Bet365 mängijate jaoks.

Uued mängijad saavad peale konto avamist ja selle kinnitamist võtta omale ka 100% kuni €50 kasiinoboonuse.

Tegu on tavapärasest pisut erineva kasiinoboonusega, sest boonus makstakse välja pärisrahana peale boonuse tingimuste täitmist.

Boonuse taotlemiseks vali oma konto alt Liikmed -> Pakkumised ja aktiveeri pakutav 100% kuni €50 boonus (maksimaalse boonuse saamiseks peaks esimese sissemakse suurus olema vähemalt €50). Boonuse saamiseks pole ühtegi boonuskoodi vaja kasutada.

Bet365 mängude boonuse kasutamise peamised reeglid:

  • Pakkumine on saadaval ainult uutele mängude saidi kasutajatele.
  • Pakkumise aktiveerimisele eelneva seitsme päeva jooksul tehtud suurima sissemakse/ülekande (vähemalt 10 €) eest mängude kontole saate 100% boonust kuni 50 €. See sissemakse/ülekanne on teie kvalifitseerumississemakse/-ülekanne. Boonuse saamiseks peate pakkumise aktiveerima ja kvalifitseerumississemakse/-ülekande summa (kuni 50 €) 30 korda tingimustele vastavates mängudes läbi mängima.
  • Kvalifitseerumississemakse/-ülekande summat ületava osa kontojäägist ja selle eest saadud võidud saate välja maksta oma äranägemise järgi. See boonust ei mõjuta.
  • Kui te ei täida boonuse läbimängimisnõuet 60 päeva jooksul selle aktiveerimisest, kustutatakse boonus. Pärast läbimängimisnõude täitmist kantakse boonuse summa teie väljamakstavasse jääki ja saate seda oma äranägemise järgi kasutada või välja maksta.

Bet365 spordiennustus - uuele liitujale €100 väärtuses tasuta panustamisühikuid

BET365 UUED LIITUJAD SAAVAD SPORDIENNUSTUSES TASUTA PANUSTAMISÜHIKUD JA SOOVI KORRAL KA KASIINO BOONUSE. BET365 TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT. AVA BET365 KONTO

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.