Bet365 Eesti mängud ja spordiennustus – ülevaade ja boonused

Bet365 Eesti spordiennustus ja kasiinomängud

Maailma üks suurim spordiennustusportaal Bet365 omandas hiljuti Eesti kaughasartmängu korraldusloa ja pakub nüüdsest spordiennustust ja kasiinomänge ka Eesti turul.


BET365 EESTI KIIRÜLEVAADE

Käesoleval hetkel kuuluvad Bet365 Eesti toodete hulka Spordiennustus, Mängud ja Vegas.

Kuna Bet365 näol on tegu tõesti ülemaailmselt väga tuntud brändiga, siis spordisündmuste valik millele panuseid teha on väga lai. Loomulikult ei puudu ka live-ennustus, mis võimaldab teha panuseid reaalajas toimuvatele spordisündmustele.

Samuti on olemas ka spordisündmuste otseülekannete vaatamise võimalus. Aastas näidatakse enam kui 140 000 spordisündmuse otseülekannet.

Bet365 tootegrupid Mängud ja Vegas pakuvad suurt valikut slotimänge ja klassikalisi kasiinomänge. Siit leiab ka mitmete selliste mängutootjate slotikaid, mida antud hetkel teistest Eesti kasiinoportaalidest veel ei leia.

Peatselt peaks Bet365 Eesti tootegruppide hulka lisanduma ka Kasiino, mis tähendab, et sloti- ja kasiinomängude valik peaks veelgi kasvama. Uue tootegrupi lisamisel on oodata ka rohkem boonuseid ja kasiinomängudega seotud kampaaniaid.


BET365 BOONUSED

Uutele mängijatele pakub Bet365 100% kuni €100 suurust spordiennustuse boonust ja 100% kuni €50 mängude boonust.

Boonustest osa saamiseks ava Bet365 Eesti ja registreeri omale konto.

Peale konto registreerimist tuleb see kinnitada, enne kui on võimalik teha sissemakseid ja kasutada pakutavaid boonuseid.

Konto kinnitamine on lihtne Eesti kaughasartmänguseadusest tulenev protsess, kus mängijal tuleb isikutuvastuse ja andmete õigsuse kontrollimiseks üles laadida pilt oma isikut tõendavast dokumendist ja mõnest arvest, mis kinnitaks mängija tegeliku aadressi.

Peale isikutuvastuse protsessi läbimist on võimalik hakata oma kontot täies mahus kasutama ja samuti sisse nõuda boonused.

SPORDIENNUSTUSE BOONUS

  • 100% kuni €100 spordiennustuse boonuse saamiseks tuleb teha sissemakse summas €5 – €100.
  • Peale sissemakse tegemist tuleb boonuse aktiveerimiseks klõpsata oma kontol, valida menüüst liikmed -> pakkumised -> saadaolevad pakkumised.
  • Boonuse vabastamiseks tuleb teha taotletud boonussumma väärtuses spordipanuseid minimaalselt 1.20 koefitsiendiga.

Uued kliendid saavad kuni 100 € panustamisühikutes.

Panustamisühikute vabastamiseks tehke sissemakse summas vähemalt 5 € ja mängige see üks kord läbi. Kehtivad panuse ja makseviisi piirangud ning minimaalsete koefitsientide tingimus. Võidusumma ei sisalda panustamisühikute summat. Kehtivad ajapiirangud ja kasutustingimused.

MÄNGUDE BOONUS

  • 100% kuni €50 mängude boonuse saamiseks tuleb teha sissemakse summas €10 – €50.
  • Peale sissemakse tegemist tuleb boonuse aktiveerimiseks klõpsata oma kontol, valida menüüst liikmed -> pakkumised -> saadaolevad pakkumised.
  • Boonuse vabastamiseks tuleb saadud boonuse summa 30x läbi mängida.

Bet365 spordiennustus - uuele liitujale €100 väärtuses tasuta panustamisühikuid

BET365 EESTI ANNAB UUTELE LIITUJALE 100% KUNI €100 SPORDIENNUSTUSE BOONUSE NING 100% KUNI €50 KASIINOMÄNGUDE BOONUSE. AVA BET365 KONTO
TASUTA SPINNID

Coolbet kasiinos saad liitumisel koheselt 10 tasuta spinni! Lisaks ootab Sind 500% suurune tervitusboonus. Rohkem infot leiad SIIT.

LIITU KOHE »

Slots.io - online kasiino - kiire registreerumine ja kiired väljamaksed