Bet365 Eesti kasiino ja spordiennustus – ülevaade ja boonused

Bet365 Eesti - spordiennustus, mängud ja kasiino

Maailma üks suurim spordiennustusportaal Bet365 omandas hiljuti Eesti kaughasartmängu korraldusloa ja pakub nüüdsest spordiennustust ja kasiinomänge ka Eesti turul.


Bet365 Eesti ülevaade

Käesoleval hetkel kuuluvad Bet365 Eesti toodete hulka Spordiennustus, Kasiino, Live Kasiino, Mängud, Vegas ja Online Pokker.

Kuna Bet365 näol on tegu tõesti ülemaailmselt väga tuntud brändiga, siis spordisündmuste valik millele panuseid teha on väga lai. Loomulikult ei puudu ka live-ennustus, mis võimaldab teha panuseid reaalajas toimuvatele spordisündmustele.

Samuti on olemas ka spordisündmuste otseülekannete vaatamise võimalus. Aastas näidatakse enam kui 140 000 spordisündmuse otseülekannet.

Bet365 tootegrupid Kasiino, Mängud ja Vegas pakuvad suurt valikut slotimänge ja klassikalisi kasiinomänge. Siit leiab ka mitmete selliste mängutootjate slotikaid, mida antud hetkel teistest Eesti kasiinoportaalidest veel ei leia.


Bet365 boonused

Uutele mängijatele pakub Bet365 100% kuni €100 suurust spordiennustuse boonust ja lisaks ka kasiinoboonust.

Boonustest osa saamiseks ava Bet365 Eesti ja registreeri omale konto.

Peale konto registreerimist tuleb see kinnitada, enne kui on võimalik teha sissemakseid ja kasutada pakutavaid boonuseid.

Konto kinnitamine on lihtne Eesti kaughasartmänguseadusest tulenev protsess, kus mängijal tuleb isikutuvastuse ja andmete õigsuse kontrollimiseks üles laadida pilt oma isikut tõendavast dokumendist ja mõnest arvest, mis kinnitaks mängija tegeliku aadressi.

Peale isikutuvastuse protsessi läbimist on võimalik hakata oma kontot täies mahus kasutama ja samuti sisse nõuda boonused.

SPORDIENNUSTUSE BOONUS

  • 100% kuni €100 spordiennustuse boonuse saamiseks tuleb teha sissemakse summas €5 – €100.
  • Peale sissemakse tegemist tuleb boonuse aktiveerimiseks klõpsata oma kontol, valida menüüst liikmed -> pakkumised -> saadaolevad pakkumised.
  • Boonuse vabastamiseks tuleb teha taotletud boonussumma väärtuses spordipanuseid minimaalselt 1.20 koefitsiendiga.

Tervituspakkumine

Kuni 100 € panustamisühikutes bet365 uutele klientidele.

Panustamisühikute vabastamiseks tehke vähemalt 5 € sissemakse ja mängige see 1x läbi. Kehtivad panuse ja makseviisi piirangud ning min koefitsientide tingimus. Võit ei sisalda panustamisühikute summat. Kehtivad ajapiirangud ja kasutustingimused.

KASIINOBOONUS

  • 100% kuni €100 kasiinoboonuse saamiseks tuleb teha sissemakse summas €10 – €100.
  • Peale sissemakse tegemist tuleb boonuse aktiveerimiseks klõpsata oma kontol, valida menüüst liikmed -> pakkumised -> saadaolevad pakkumised.
  • Boonuse vabastamiseks tuleb saadud boonuse summa 15x läbi mängida.

Bet365 spordiennustus - uuele liitujale €100 väärtuses tasuta panustamisühikuid

BET365 UUED LIITUJAD SAAVAD SPORDIENNUSTUSES TASUTA PANUSTAMISÜHIKUD JA SOOVI KORRAL KA KASIINO BOONUSE. AVA BET365 KONTO
400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker. Koheseks liitumiseks KLÕPSA SIIN.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.

Kiirkasiino - registreerimisvaba ja kiired väljamaksed