Bet365 kihlveokontoris on kaheväravalise eduga panuse võit garanteeritud

Bet365 Eesti - spordiennustus ja kasiino boonused

Bet365 spordiennustuses on suurimatele jalgpalli liigadele panustades kaheväravalise eduga panuse võit koheselt tagatud.


BET365 JALGPALLI ERIPAKKUMINE

Euroopa jalgpalli eripakkumine on lõppenud.

Maailma suurim spordiennustuse leht Bet365 teeb jalgpallile panustamise eriti kasumlikuks, sest kui üks meeskondadest läheb juhtima vähemalt kahe väravaga on võit juba garanteeritud.

Pakkumisest osa saamiseks ava Bet365 Eesti ja tee mängueelne üksikpanus ükskõik millisele Inglise Premier League, Hispaania Primera Liga, UEFA Meistrite Liiga või Euroopa liiga mängule.

Juhul kui võistkond millele panustasid läheb kahe väravaga mängu juhtima on panuse võit koheselt tagatud. Olenemata sellest, mis mängus edasi juhtub saad Sina oma võidu ikkagi kätte.

Pakkumine kehtib vaid normaalajal tulemusega tehtud üksikpanustele. Panused, mis on tehtud viigile või millele on tehtud enne mängu lõppu cashout pakkumises arvesse ei lähe.


Bet365 uued kliendid saavad 100% kuni €100 suuruse spordiennustuse boonuse.

Boonuse saamiseks ava Bet365 konto ja tee sissemakse vahemikus €5 – €100. Kui sissemakse on tehtud, vali oma konto alt liikmed -> pakkumised ja aktiveeri spordiboonus. Boonus lisatakse Sinu kontole panustamisühikutena, millega panustamisel lisatakse potentsiaalsed võidud Sinu pärisraha saldosse.

Tervituspakkumine

Kuni 100 € panustamisühikutes bet365 uutele klientidele.

Panustamisühikute vabastamiseks tehke sissemakse summas vähemalt 5 € ja mängige see üks kord läbi. Kehtivad panuse ja makseviisi piirangud ning minimaalsete koefitsientide tingimus. Võidusumma ei sisalda panustamisühikute summat. Kehtivad ajapiirangud ja kasutustingimused.

Bet365 spordiennustus - uuele liitujale €100 väärtuses tasuta panustamisühikuid

BET365 UUED LIITUJAD SAAVAD SPORDIENNUSTUSES TASUTA PANUSTAMISÜHIKUD JA SOOVI KORRAL KA KASIINO BOONUSE. BET365 TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT. AVA BET365 KONTO

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.