BET365 ONLINE MÄNGUD – uue mängija boonused ja info

Bet365 Eesti - spordiennustus ja kasiino boonused

Bet365 kasiino ja spordiennustusportaal toob Eesti mängijateni üle 500 erineva kasiinomängu ja Euroopa suurima spordiennustuste valiku koos üle 140 000 live spordiülekandega aastas.


BET365 KASIINOMÄNGUD

Bet365 Eesti lehel pakutakse hetkel kahes kategoorias kasiinomänge (Mängud ja Vegas). Konto avamisel on Sul võimalik saada kuni €50 kasiinoboonust. Konto avamiseks KLIKI SIIN.

Peale konto avamist tuleb kasiinomängude ja spordiennustuste tegemiseks esmalt oma konto turvalisuse huvides kinnitada. Seda saad teha hõlpsasti oma Bet365 konto alt – lae üles oma dokumendid ning Sinu konto kinnitatakse peatselt.

Kui oled konto kinnitanud, siis on Sul võimalik võtta kuni €50 kasiino boonus. Selleks logi oma kontole, tee sissemakse ning vali konto alt liikmed ja aktiveeri saadavalolevate boonuste alt boonuse pakkumine.

Bet365 kasiino boonus on teistest kasiino boonustest pisut erinev. Boonuse saamiseks tuleb esmalt oma sissemakstud raha 30x läbi mängida. Juhul kui täidad 30-kordse läbimängimise tingimus saad kuni €50 suuruse kasiinoboonuse oma kontole pärisrahana.

BET365 KASIINOBOONUSE REEGLID JA TINGIMUSED
 1. Pakkumine on saadaval ainult uutele mängude saidi kasutajatele.
 2. Uue mängija boonuse pakkumine lõpeb 15. oktoobril 2018 kell 10.59 UK aja järgi.
 3. Need uue mängija boonuse kasutustingimused kehtivad klientidele, kes aktiveerivad boonuse pärast 20. veebruari 2018 kl 11.00. Kui aktiveerisite pakkumise varem ja soovite näha teile kehtivaid kasutustingimusi, võtke meiega ühendust.
 4. Pakkumise aktiveerimisele eelneva seitsme päeva jooksul tehtud suurima sissemakse/ülekande (vähemalt 10 €) eest mängude kontole saate 100% boonust kuni 50 €. See sissemakse/ülekanne on teie kvalifitseerumississemakse/-ülekanne. Boonuse saamiseks peate pakkumise aktiveerima ja kvalifitseerumississemakse/-ülekande summa 30 korda tingimustes toodud mängudes läbi mängima.
 5. Kui te ei täida boonuse läbimängimisnõuet 60 päeva jooksul selle aktiveerimisest, kustutatakse boonus. Pärast läbimängimisnõude täitmist kantakse boonuse summa teie väljamakstavasse jääki ja saate seda oma äranägemise järgi kasutada või välja maksta.
 6. Kvalifitseerumississemakse/-ülekande summat ületava osa kontojäägist ja selle eest saadud võidud saate välja maksta oma äranägemise järgi. See boonust ei mõjuta.
 7. Korraga saab aktiivne olla ainult üks boonus. Uue boonuse kasutuselevõtmiseks peate aktiivse boonuse läbimängimisnõude täitma või boonuse sulgema.
 8. Läbimängimisnõude täitmisel lähevad arvesse kõik mängude jaotises mängitud mängud, v.a järgnevad (uute mängude lisandudes võib nimekiri täieneda):
  Aces and Eights Aces and Faces Poker Bonus Deuces Wild
  Deuces Wild Double Double Bonus Poker Rulett
  Jacks or Better Poker Joker Poker Jacks or Better
  Videopokkeri duubeldamisvoorud Virtual Tennis Slottide duubeldamisvoorud
  Blackjack’i kõik versioonid Bakaraa Casino hold ‘em
  Hi-lo gambler
 9. Klient saab iga pakkumist kasutada ühe korra. bet365 võib igal ajal piirata kliendi või klientide grupi õigust kasutada bet365 pakkumisi, tühistada boonuse summa eest tehtud panused ja kustutada boonuse summa eest tehtud panuste võidud, kui on alust arvata, et boonuse aktiveeris korduvalt sama isik või isikute grupp.
 10. Pettuste ärahoidmiseks kasutab bet365 vastavaid meetmeid. bet365l on ka õigus nõuda enne mis tahes boonuse ja/või võidusumma kliendi kontole kandmist kliendilt mõistlikkuse piires dokumentide esitamist ja/või muid konto kinnitamiseks vajalikke toiminguid, et kliendi isik kindlalt tuvastada.
 11. Kui pakkumise tingimusi rikutakse või on tõendeid, et klient või klientide grupp on teinud panuseid, mis tänu sissemakseboonusele, preemiale või muudele kampaaniapakkumistele tagavad üheskoos üksikisikule või isikute grupile kasumi tulemusest olenemata, on bet365l õigus pakkumiste boonuse osa tagasi nõuda või tühistada boonuse eest tehtud panused ja/või kustutada boonusega teenitud võidud. Lisaks võib bet365 võtta ebaausa tegevuse tuvastamise ja takistamisega seotud halduskulude katteks klientidelt tasu boonuse või preemiaga võrdses summas või nõuda lisamakset.
 12. bet365l on õigus ekslikult väljastatud boonuse summa tagasi nõuda.
 13. bet365 võib igal ajal teha pakkumise tingimustesse muudatusi trükivigade parandamiseks ja selguse või kliendikogemuse parandamiseks ning võib pakkumise seadusest tulenevate nõuete täitmiseks tühistada.
 14. bet365 ning ettevõtte reklaami- ja muude esindajate, litsentsisaajate ja -andjate, teenusepakkujate ja muude sidus- ja tütarettevõtete rea-, vastutav- ja juhtivtöötajad ei saa kampaanias osaleda. Samad piirangud kehtivad ka nende perekonnaliikmetele.

Samuti on Bet365 Eesti klientidel võimalik taotleda ka kuni €100 spordiboonust. Bet365 spordiennustuse ja spordiboonuse aktiveerimise kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

Bet365 spordiennustus - uuele liitujale €100 väärtuses tasuta panustamisühikuid

BET365 EESTI ANNAB UUTELE LIITUJALE 100% KUNI €100 SPORDIENNUSTUSE BOONUSE NING 100% KUNI €50 KASIINOMÄNGUDE BOONUSE. AVA BET365 KONTO
400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker. Koheseks liitumiseks KLÕPSA SIIN.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.

LIITU KOHE »

Optibet kasiinos €10 sissemaksega 100 tasuta spinni