Bet365 vegas ja mängud – liitujatele kasiinomängude boonus

Bet365 - kasiino, vegas, mängud ja boonused

Eestis litsentseeritud õnnemängude ja spordiennustuse portaal Bet365 pakub kõigile uutele mängijatele korraliku kasiinomängude boonust.


BET365 KASIINOMÄNGUDE BOONUS

Bet365 kasiinomängude boonuse saamiseks ava Bet365 Eesti konto.

Peale konto avamist kinnita oma konto, laadides üles koopia või pilt oma isikut tõendavast dokumendist ja arvest, mis kinnitab Sinu aadressi õigsust.

Kui konto on kinnitatud, saad taodelda omale 100% kuni €100 suurust kasiinomängude boonust.

Kasiinomängude boonuse saamiseks tee oma kontole vähemalt €10 suurune sissemakse.

Peale sissemakse tegemist vali oma konto alt liikmed -> pakkumised -> mängud ja aktiveeri pakutav boonus.

Pakkumise peamised kasutustingimused:

  • 100% boonuse saamiseks summas kuni 100 € tehke mängutoodete kontole vähemalt 10 € sissemakse või ülekanne. See sissemakse/ülekanne on teie kvalifitseerumississemakse/-ülekanne. Kvalifitseerumississemakse/-ülekande tegemisel valige pakkumiskood Kasiino uue mängija boonus. Kui te ei soovi uue mängija boonust, valige pakkumiskoodi menüüst Ei soovi boonust.
  • Boonust saab kasutada ainult kasiinos.
  • Boonuse ja sellega teenitud võitude väljamaksmiseks peate kvalifitseerumississemakse/-ülekande (kuni 100 €) ja boonuse summa tingimustele vastavates mängudes 20 korda läbi mängima. Kõik mängud ei lähe läbimängimisnõude täitmisel arvesse või ei lähe arvesse võrdselt. Lisateavet leiate kasutustingimuste tervikteksti 10. punktist.
  • Kvalifitseerumississemakse/-ülekande summat (kuni 100 €) ületava osa kontojäägist saate välja maksta oma äranägemise järgi. Seda raha hoitakse väljamakstavas jäägis.
  • Kui boonus on aktiivne, kantakse kvalifitseerumississemakse/-ülekande eest teenitud võidud väljamakstavasse jääki. Sealt saab teha väljamakseid igal ajal. Kui aga teete väljamakse enne boonuse läbimängimisnõude täitmist, kaotate boonuse ja sellega teenitud võidud.
  • Kui te ei täida läbimängimisnõuet 30 päeva jooksul kvalifitseerumississemakse/-ülekande tegemisest, kustutatakse boonuse jääk.
  • Pakkumine on saadaval ainult uutele ja valitud klientidele.

Bet365 kasiino boonus

BET365 UUED LIITUJAD SAAVAD SPORDIENNUSTUSES TASUTA PANUSTAMISÜHIKUD JA SOOVI KORRAL KA KASIINO BOONUSE. BET365 TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT. AVA BET365 KONTO

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.