Bet365 spordiennustus – uutele liitujatele spordiboonus

Bet365 spordiennustus - spordiboonus, panused ja panustamisühikud

Bet365 on maailma populaarseim spordiennustusportaal, mis on litsentseeritud ka Eestis ja pakub uutele mängijatele 100% kuni €100 spordiboonust.


BET365 SPORDIBOONUS

Bet365 spordiboonuse saamiseks KLIKI SIIN ja ava omale konto.

Peale konto avamist kinnita oma konto, laadides üles koopia või pilt oma isikut tõendavast dokumendist ja arvest, mis kinnitab Sinu aadressi õigsust.

Kui konto on kinnitatud, saad taodelda omale 100% kuni €100 suurust spordiennustuse boonust.

Boonuse saamiseks tee sissemakse vahemikus €5 – €100. Kui sissemakse on tehtud, vali oma konto alt liikmed -> pakkumised ja aktiveeri spordiboonus.

Boonus lisatakse Sinu kontole panustamisühikutena, millega panustamisel lisatakse potentsiaalsed võidud Sinu pärisraha saldosse.

Panustamisühikute vabastamiseks tehke sissemakse summas vähemalt 5 € ja mängige see üks kord läbi. Kehtivad panuse ja makseviisi piirangud ning minimaalsete koefitsientide tingimus. Võidusumma ei sisalda panustamisühikute summat. Kehtivad ajapiirangud ja kasutustingimused.

Panustamisühikute vabastamisel lähevad arvesse spordipanused, mille koefitsient on 1.20 või suurem.

Bet365 spordiennustus - uuele liitujale €100 väärtuses tasuta panustamisühikuid

BET365 EESTI ANNAB UUTELE LIITUJALE 100% KUNI €100 SPORDIENNUSTUSE BOONUSE NING 100% KUNI €50 KASIINOMÄNGUDE BOONUSE. AVA BET365 KONTO
400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker. Koheseks liitumiseks KLÕPSA SIIN.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.

LIITU KOHE »

Paf - tasuta spinnid ja tasuta raha