Bet365 Virtuaalsport – uut tüüpi spordiennustus Eestis

Bet365 virtualsport

Bet365 on maailma üks juhtivaid spordiennustuse pakkujaid, mille paljude ennustus võimaluste hulka kuulub ka virtuaalsport.


BET365 VIRTUAALSPORT

Virtuaalspordi panustamise võimalused leiad kui avad Bet365 Eesti ja valid menüüst SPORDIENNUSTUS -> VIRTUAALSPORT.

Bet365 on maailma ehk kõige tuntum ja populaarsem spordiennustuse keskkond üldse. Kui mõnda aega tagasi veel eestlased Bet365 portaalis panuseid teha ei saanud, siis nüüd on meil jälle võimalus kasutada tipptasemel Briti panustamiskeskkonna teenuseid.

Sealhulgas ka laialdasi panustamise võimalusi virtuaalspordile.


KUIDAS VIRTUAALSPORDILE PANUSTADA?

Virtuaalspordi puhul on tegemist virtuaalsete liigade ja matšidega, mille jaoks on välja töötatud koefitsiendid samamoodi nagu tavaspordialade puhulgi.

Ainuke erinevus on, et mängud ei toimu füüsilisel kujul pärisstaadionil või mänguväljakul vaid virtuaalsel kujul arvuti või nutiseadme ekraanil.

Sündmuste käigul saad silma peal hoida Bet365 virtuaalspordi otseülekannete vahendusel ning kõigi matšide ja sündmuste tulemused leiavad lahenduse juhusliku automatiseeritud numbrivaliku alusel.

Mingit kokkumängu ei tasu kahtlustada, sest Bet365 poolt rakendatav juhuslik numbrivalik (RNG) on testitud ja sertifitseeritud kolmanda osapoole “eCOGRA” nimelise ettevõtte poolt, mis lähtub Suurbritannia hasartmängukomisjoni nõuetest.


MILLISTELE SPORDIALADELE SAAB PANUSTADA?

Virtuaalsport on hea käeharjutus nende jaoks, kes pole ehk valmis veel spordiennustamise maailmas kohe pea ees vette hüppama.

Saad proovida erinevaid pakutavaid panustamise tüüpe ja samuti live’s mänguolukordade hindamist. Bet365 pakub eriti kvaliteetset live-pilti käimasolevatest sündmustest – esmapilgul ei saa kohe arugi, et tegemist pole päris mängu või võistlusega.

Virtuaalspordis saad kätt proovida hobuste- või hurtade võiduajamise, jalgpalli, korvpalli, kriketi, tennise motospordi, tennise, nooleviske jt. spordialadega.

Virtuaalspordi peamine eelis on selles, et saad oma oskused ja teadmised proovile panna igal ajal, ilma et peaksid ootama mõne suure spordisündmuse algust, samal ajal kui võidušansid on võrdselt head.

Virtuaalse jalgpalli alt leiad nii populaarsemad klubijalgpalli tiimid kui ka maailma parimad rahvusmeeskonnad.

Põnevad jalkalahingud toimuvad ilma pikemalt pausi pidamata ning tänu eestikeelsetele kommentaatoritele ja publiku hõisetele tunned nagu oleksid ise kogu melu keskel! Sama kehtib kõigi teiste spordialade kohta- graafika on igati paigas ja kvaliteetne live-striiming töötab tõrgeteta.


BET365 EELISED

Virtuaalsport on Eesti spordiportaalides üsna vähelevinud spordiennustuse liik ja Bet365 on ideaalne koht, kus sellega algust teha.

Bet365 veebilehel on väga lihtne navigeerida ja konto kinnitamise protseduur on lihtne ja kiire. Samuti võid kindel olla, et saad oma võidud kätte kiiresti ja probleemidevabalt, sest tegemist on ikkagi maailma ühe suurima ja usaldusväärseima mängukeskkonnaga.

Soovitame alati võrrelda pakutavaid koefitseinte teiste Eesti spordiportaalidega, aga meie kogemusest lähtudes on just Bet365 tavaliselt teistest sammukese ees. Lähim konkurent Bet365-le on Coolbet, mis pakub samuti virtuaalsporti ja häid koefitsiente.

Virtuaalsport on suurepärane alternatiiv päriselt aset leidvate spordisündmuste peale panustamisele.

Kui oled alles algaja, soovitame kindlasti virtuaalspordi rubriik lahti lüüa ja saad kiiresti spordiennustamise selgeks.

Live-striim, eestikeelsed kommentaatorid, heliefektid ja hulk erinevaid panustamise tüüpe ja valikud teevad virtuaalspordist hea meelelahutamise võimaluse, kui parasjagu sinu lemmik spordialal või liigas midagi suurt ei toimu.

Bet365 spordiennustus - uuele liitujale €100 väärtuses tasuta panustamisühikuid

BET365 UUED LIITUJAD SAAVAD SPORDIENNUSTUSES TASUTA PANUSTAMISÜHIKUD JA SOOVI KORRAL KA KASIINO BOONUSE. BET365 TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT. AVA BET365 KONTO

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.