Betsafe kasiino suvepidu: tasuta spinnid, boonused ja sularaha

Betsafe kasiino suvepidu - boonused, tasuta spinnid ja pärisraha

Suve kõige kuumem pidu toimub Betsafe kasiinos, sest iga päev ootavad Sind tasuta spinnid, kasiinoboonused, boonusraha ja pärisraha auhinnad.


BETSAFE KASIINO SUVEPIDU

Suure suvepeo auhindadest osa saamiseks ava Betsafe Eesti, vali menüüst pakkumiste alt KASIINO SUVEPIDU promoleht ja liitu kampaaniaga.

Kampaanialehel on välja toodud igapäevased lihtsad ülesanded, mille täitmisel saadki oma auhinna kätte (tasuta spinnid, kasiinoboonus või boonusraha).

Lisaks igapäevastele pakkumistele on saadaval ka nädalavahetuse missioonid, mille täitmisel lisatakse Sinu kontole pärisraha.

Kampaanias pakutavatele boonustele ja boonusrahale kehtib 20x läbimängimise tingimus. Tasuta spinnidest saadud võitudele kehtib 1x läbimängimise tingimus.

Pakkumine on aktiivne alates 6. augustist kuni 30. septembri südaööni.

Betsafe Eesti kasiino boonused ja tasuta spinnid

BETSAFE KASIINO ANNAB KÕIGILE €250 VÄÄRTUSES KASIINO BOONUSEID JA KUNI 150 TASUTA SPINNI. SAMUTI ON VÕIMALIK SAADA KUNI €1000 POKKERIBOONUS. LISAKS OOTAVAD IGAPÄEVASED KAMPAANIAPAKKUMISED. AVA BETSAFE MÄNGUKONTO

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.