Betsafe KOV valimised 2021 eelvaade, ennustused & koefid

Betsafe KOV valimised 2021 eelvaade, ennustus ja koefitsiendid

Kihlveokontori Betsafe arvates saab Mihhail Kõlvart uuesti Tallinna linnapeaks, kuid ainuvõim jääb püüdmata.


KOV VALIMISED 2021 ENNUSTUSED

Tänavuste kohalike omavalitsuste valimised võivad Betsafe ennustusportaali analüütikute hinnangul tuua kaasa tiheda heitluse.

Kõik pakutavad koefitsiendid leiad kui valid Betsafe Eesti lehel menüüst SPORDIENNUSTUS -> POLIITIKA -> EESTI POLIITIKA -> KOV VALIMISED 2021.

Betsafe koefitsiente vaadates kaotab näiteks Kesklinn Tallinnas ainuvõimu ja Eesti 200 teeb tugeva tulemuse, samas valimisaktiivsus jääb erakordselt madalale.

Betsafe spordiennustus - duubelda oma esimene sissemakse

“Tallinnas võidab valimised ennustuste põhjal selgelt Keskerakond ning muutusi ei ole näha ka linnapea osas. 64-protsendilise kindlusega võib öelda, et 1. jaanuari seisuga on Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart,” kommenteeris Betsafe’i analüütik Ivan Špol.

Tema sõnul näitavad koefitsiendid vaatamata sellele, et ainuvõimu Keskerakond pealinnas siiski ei saa, sest hea tulemuse teeb muuhulgas Reformierakond, kes saab enim hääli mitmes linnaosas. 62% tõenäosusega saab volikokku ka esmakordselt kohalike omavalitsuste valimisel osalev erakond Eesti 200.

Näiteks kesklinna, Pirita ja Nõmme piirkonnas võidab valimised traditsiooniliselt Reformierakond, kes ennustuste järgi võtab tänavu võidu ka Kristiines. Lasnamäel saab Reformierakond Keskerakonna järel teise häältesaagi ning EKRE tugeva kolmanda.

Betsafe’i analüütikud on arvutanud koefitsiendid ka teiste suuremate Eesti linnade valimistulemuste kohta. „Tartus jätkab 85-protsendilise tõenäosusega valitsemist Reformierakond. Pärnus on konkurents pisut tihedam – Reformierakonna võidu tõenäosus on 32 protsenti, EKRE-l 27 ja Keskerakonnal 26 protsenti. Narvas võtab parima häältesaagi Keskerakond ning tõenäosuseks, et piirkonnas võidutseb EKRE, peame hetkeseisuga 8 protsenti,“ kommenteeris Špol.

Samas piirkonnas kandideerivate poliitikute duell on ennustusportaali hinnangul tuline. Näiteks Jüri Ratas teeb ennustuste järgi parema tulemuse kui Martin Helme, Raimond Kaljulaid alistab endise erakonnakaaslase Yana Toomi, Mart Helme kogub rohkem hääli kui Edgar Savisaar ning Riho Terrase valimistulemus ületab Arkadi Popovi oma.

Koefitsiendid näitavad, et üleriigiline valimisaktiivsus tänavu ei kasva ning jääb alla lausa 2017. aasta kohalike omavalitsuste valimistel olnud 53,3 protsendile.

Betsafe kasiinos ootab kuni €1000 superboonus + 100 tasuta spinni

BETSAFE KASIINO ANNAB UUTELE KLIENTIDELE 200% KUNI €1000 BOONUSE + KUNI 100 TASUTA SPINNI SLOTIMÄNGUS BOOK OF DEAD. SAMUTI OOTAVAD IGANÄDALASED PÕNEVAD KAMPAANIAD JA PAKKUMISED. BETSAFE EESTI TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT. AVA BETSAFE MÄNGUKONTO

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.