Betsafe podcast – Kalev Kruusi jutusaated Eesti spordifiguuridega

Betsafe Podcast - Jukka Toijala ja Kalev Kruus

Betsafe podcast’id on Kalev Kruusi mahlakad jutusaated Eesti sportlaste ja spordifiguuridega erinevatelt aladelt, kus räägitakse nii spordist kui ka muudel teemadel.


BETSAFE PODCAST

Oleme siia lehele kogunud kõik seni “eetrisse” läinud Betsafe podcastid. Kõik podcast’id on leitavad ka Betsafe Eesti Youtube kanalilt.

Ava Betsafe Eesti konto ja saad €100 väärtuses tasuta panuseid.

Jukka Toijala ja Kalev Kruus – Betsafe podcast #22

Betsafe’i podcast #22 toob vaatajate ja kuulajateni Kalev Kruusi eksklusiivintervjuu Eesti korvpallikoondise peatreeneri Jukka Toijalaga. Mees räägib enda kunagi ootamatult lõppenud korvpallurkarjäärist, rahvuskoondise olukorrast ja tulevikuväljavaadetest, kriitikast ning nendib, et ei tee peatreeneri tööd raha pärast, vaid soovib päriselt Eesti korvpalli edasi viia.


Karl Jakob Hein ja Kalev Kruus – Betsafe podcast #21

Betsafe podcasti #21 külaliseks on Londoni Arsenali neljas väravavaht, 18-aastane Karl Jakob Hein. Noormees räägib eksklusiivintervjuus Kalev Kruusile väravavahi treeningutest ühes Inglismaa tippklubis, igapäevaelust välisriigis ja potentsiaalsest koondisekutsest.


Janis Kaal ja Kalev Kruus – Betsafe podcast #20

Tänases Betsafe’i podcastis istub Kalev Kruusi vastas autospordiliidu juht Janis Kaal, kes räägib suu puhtaks viimased kuud keerelnud ralliskandaalist. Juttu tuleb alaliidu ja Rally Estonia korraldajate konflikti tagamaadest ja sellest, et järgmise kuu lõpus toimuva pidava Rally DirtFishil pole kokkulepet ühegi WRC meeskonnaga. Lahtised on küsimused ka Lõuna-Eesti omavalitsuste ja teeomanikega.


Robin Nool ja Kalev Kruus – Betsafe podcast #19

Seekordses podcastis liitub Kalev Kruusiga noor teivashüppaja Robin Nool. Räägitakse muuhulgas noormehe kooliteest ja sportlaskarjäärist USAs ning sellest, kuidas sõnapaar „olümpiavõitja poeg“ käib temaga taagana kaasas, sest võrdlus isaga ei ole kindlasti Robini eesmärk.


Rauno Pehka ja Kalev Kruus – Betsafe podcast #18

Karantiinijärgses Betsafe’i podcastis number kaks, muidu järjekorras juba 18. intervjuus istub Kalev Kruusi vastas Rauno Pehka. Edukas korvpallitreener, kes taandus äsja Audentese spordigümnaasiumi treeneri kohalt räägib ausalt otsuse tagamaadest, Eesti noorkorvpalluritest ning enda huvist välismaa tööpõllule siirduda.


Kristian Kullamäe ja Kalev Kruus – Betsafe podcast #17

Peale mõningast pausi on Betsafe Podcast tagasi ja Kalev Kruusi külaliseks on noor töökas korvpallur Kristian Kullamäe, kes mängib Hispaania esiliiga klubis Real Canoe. Pea tunni pikkuses intervjuus räägib Kullamäe muuhulgas, et tahaks viie aasta pärast jõuda kas Panathinaikose või Olympiacose ridades Euroliigasse.


Andres Sõber ja Kalev Kruus – Betsafe podcast #16

Seekordses podcastis istub Kalev Kruusi vastas legendaarne korvpallitreener, äsjane esiliigaklubi Kadrina Karude abitreener Andres Sõber. Mees räägib intervjuus suurimatest vigadest, mida noored korvpallitreenerid tema hinnangul teevad, soosib perspektiivikate noormängijate haipimist meedias ning puudutab põgusalt ka kunagise alkoholilembuse teemasid.


Tõnu Tõniste ja Kalev Kruus – Betsafe podcast #15

Kalev Kruus võõrustas Swissotelis tänavu toimuvate EOK presidendivalimiste teist kandidaati Tõnu Tõnistet. Endine purjetaja ja praegune EOK asepresident rääkis Urmas Sõõrumaa presidentuuri ajal tegemata jäänud asjadest ning enda valimislubadustest. Tõniste avaldas usku, et temast saab EOK järgmine juht.


Henri Drell ja Kalev Kruus – Betsafe podcast #14

Enda karjääris esimesi suuri samme tegev noor korvpallur Henri Drell rääkis seekordses podcastis Kalev Kruusile elust ja olust Itaalias ning olelusvõitlusest sealses meistriliigas mängiva Pesaro meeskonnas. Noormehe unistuseks on aga ühel päeval jõua välja NBA ridadesse, kuid ta esindab hea meelega ka Eesti koondist, millega loodab kunagi jõuda Euroopa 8 parima satsi hulka.


Urmas Sõõrumaa ja Kalev Kruus – Betsafe podcast #13

Kalev Kruus kutsus seekordsesse Betsafe’i podcasti Eesti Olümpiakomitee presidendi Urmas Sõõrumaa, kelle esimene ametiaeg saab sel kevadel läbi. Uut “valimiskampaaniat” alustanud Sõõrumaa rääkis saates Eesti spordi probleemidest, sellega seonduvatest tulevikuplaanidest, enda konkurentidest ja EOK lobitööst. Ta nendib, et Tänaku ja Kontaveidi juhtumi näitel peaks aasta sportlase valimise muutma vaid rahvahääletuseks.


Tanel Tein ja Kalev Kruus – Betsafe podcast #12

Seekordsesse podcasti kutsus Kalev Kruus külla sportliku Tartu vaimu eestvedaja, endise korvpalluri Tanel Teini. Mees, kes puhub elu sisse Rockile, arvab, et korvpalli elavdamiseks noorenduskuurist ei piisa, vaid vaja on visiooni. Tartu linn ja ülikool tema projekti aga toetada ei taha.


Ott Tänak ja Kalev Kruus – Betsafe podcast #11

2020. aasta esimeses Betsafe’i podcastis astub üles inimene, keda meie kuulajad läbi hooaja kõige rohkem küsinud on! Pole üllatus, et selleks meheks on autoralli superstaar Ott Tänak. Eksklusiivses intervjuus Kalev Kruusile rääkis Tänak enda tiimivahetuse tagamaadest, ebaõnnestumistest, rallimaailma telgitagustest ning suhetest konkurentidega. Vaata ja kuula ühte ajaloo põhjalikumat intervjuud Tänakuga ja tee panused 2020. aasta WRC tšempioni kohta.


Gert Kams ja Kalev Kruus – Betsafe podcast #10

2019. aasta viimase Betsafe’i podcasti külaliseks on jalgpallur Gert Kams, kes arutas Kalev Kruusiga Eesti jalgpalli hetkeolukorra üle, rääkis värskest ametikohast Paide Linnameeskonna spordidirektorina ning enda jalgpallurikarjääri tõusudest ja mõõnadest.


Tanel Leok ja Kalev Kruus – Betsafe podcast #9

Kalev Kruusi külastas seekordses podcastis krossisõitja Tanel Leok, kes avaldas äsja elulooraamatu. Mehe elu pikimast intervjuust selgub nii mõnigi üllatav seik ja rekord, mis motospordimaailmas tema nimel on. Räägitakse Leokite dünastiast ja tulevikueesmärkidest ning Kruus seab Tanelile väljakutse triatlonil osaleda.


Magnus Kirt ja Kalev Kruus – Betsafe podcast #8

Kergejõustiku MM-i hõbedamees, odaviskaja Magnus Kirt rääkis Kalev Kruusile enda karjääri algusaegadest, äsjasest vigastusest ja suurest armastusest kodukoha Tõrva vastu. Kirti sõnul ei ole ta kõikide eestlaste südamed seisma jätnud Doha MM-i vigastuse hetke ise järele vaadanud ning kahetseb vaid seda, et ei saanud kahte viimaste katset korralikult teha.


Urmo Aava ja Kalev Kruus – Betsafe podcast #7

Kalev Kruusi seekordne külaline on endine rallisõitja ning tänasel päeval Rally Estonia korraldaja – Urmo Aava. Episoodis räägib Urmo, mis raskused on rallietapi korraldamisel Eestis ja millised on selle ürituse väljavaated ja ambitsioonid. Samuti toob külaline välja, miks on tema meelest Ott Tänaku liitumine Hyundai tiimiga hea ja miks halb.


Erki Nool ja Kalev Kruus – Betsafe podcast #6

Kalev Kruusi järjekordseks külaliseks on 2000. aasta Sydney olümpiamängude võitja Erki Nool. Episoodis arutatakse Eesti kergejõustiku oleviku ja tuleviku üle. Heidetakse pilk probleemidele noortespordis. Erki avaldab arvamust ka selle kohta, kui palju kasutatakse tippspordis dopingut ning lõpetuseks paljastab, millised on tema poliitilised ambitsioonid lähitulevikuks.


Aivar Pohlak ja Kalev Kruus – Betsafe podcast #5

Aivar Pohlak ja Kalev Kruus kohtusid A. Le Coq Arenal ja arutasid Eesti jalgpalli olevikku ja minevikku. Intervjuust saad teada Eesti Jalgpalli Liidu presidendi arvamuse koondise praeguste probleemide kohta, millised on tema suhted klubijuhtidega ja milliste riikide jalgpallisüsteeme võiksime parema tuleviku nimel eeskujuks võtta.


Rait Ratasepp ja Kalev Kruus – Betsafe podcast #4

Betsafe Podcastis on täna külas mees, kes on maailmas ainulaadne mitmel moel, kuid kellest me väga palju peale tema saavutuste täna ei tea. Rait Ratasepp on ultrasportlane, kelle tahtejõud ja sihikindlus on eeskujuks kõigile ning kelle eesmärgid on ebainimlikud. Meil on ülimalt hea meel koos Kalev Kruusiga tuua sportlane teieni täiesti enneolematul moel. Selle tunni jooksul saate teada, kuidas Rait spordini jõudis. Milline näeb välja arendav treening ning kas tuleks treenida tunde või pulsikella järgi? Milliste mõtetega sõidab Rait 40-kordsele ultratriatlonile Kanaari saartele? Juuresolev intervjuu annab vastused neile ja paljudele teistele küsimustele.


Karol Mets, Kalev Kruus ja Toomas Vara – Betsafe podcast #3

Jalkagurud Kruus ja Vara kutsusid omale külla Eesti jalgpalluri Karol Metsa, et vahepeal ka jalgpallist rääkida. Karol mängib täna jalgpalli Rootsi klubis AIK ning on oluline lüli koondise ridades. Kuna Karol ei ole liiga palju Eesti meedias figureerinud, siis oli meil suurepärane võimalus küsida temalt kõike, mida Eesti jalkafänn teada tahab. Mis läks valesti Hollandi klubis NAC Breda? Kuidas on tänane elu Rootsis, kus Karol mängib AIK ridades? Milliseid väljavaateid näeb Karol Eesti koondisele ning kuidas hindab äsja tööd alustanud uue Eesti koondise peatreeneri Karel Voolaiu esimesi samme?


Kerr Kriisa ja Kalev Kruus – Betsafe podcast #2

Kalev Kruus sõitis sel korral Eesti korvpalli tulevikulootusele Kerr Kriisale ise Tartusse külla ning mõistagi jagub meestel juttu laialt. Räägime Kerriga tema teekonnast Kaunase Žalgirise noortemeeskonda, elust Leedus ning raskest tööst, mida nii professionaalses organisatsioonis teha tuleb. Mõistagi vaatame tagasi möödunud hooajale, räägime U18 koondise mängude telgitagustest suvisel EM-il ning saame teada, miks kahetseb Kerr koondisega liitumist. Pea tunniajase vestluse sisse mahtus suur hulk huvitavaid teemasid, mistõttu kutsume sind ilma pikema sissejuhatuseta kuulama!


Siim-Sander Vene ja Kalev Kruus – Betsafe podcast #1

Kalev Kruusil on külas Eesti korvpallistaar Siim-Sander Vene. Siim-Sander vaatab tagasi lõppenud hooajale ning räägib põnevaid telgitaguseid Gran Canaria elust. Samuti saavad kuulajad teada, mis positsioonil Siim-Sander hakkab uues klubis mängima. Spekuleeritakse, kellest võib saada Eesti koondise uus peatreener ning kes võiks üllatada algaval korvpalli MM-il.

Betsafe kasiinos liitujatele superboonus ja tasuta spinnid

BETSAFE KASIINO ANNAB KÕIGILE 200% KUNI €500 BOONUSE + KUNI 800 TASUTA SPINNI. LISAKS €20 BOONUS LIVE KASIINO MÄNGUDE PROOVIMISEKS. BETSAFE EESTI TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT. AVA BETSAFE MÄNGUKONTO
400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker. Koheseks liitumiseks KLÕPSA SIIN.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.

LIITU KOHE »

Kiirkasiino - uus kiirmaksetega Eesti online kasiino