Chanz Kasiinos tasuta Itaalia reisi loos & tasuta spinnid

Chanz Kasiino - võida reis Milaanosse ja tasuta spinnid iga päev

Chanz Kasiino korraldab laheda kevadloosi, kus kõik saavad osaleda tasuta Itaalia reisi loosis ning lisaks ka võimalus saada igapäevaselt tasuta keerutusi.

Registreeri Chanz Kasiino konto

€2000 REISIRAHA LOOS

Ajavahemikul 29. aprill kuni 18. mai saab Chanz’i veebilehel koguda erilisi Itaalia teemalisi märke.

Iga päev võid Chanz Kasiino lehel surfates leida kuni 6 erinevat märki.

Chanz Kasiino Itaalia teemalised loosimärgid

Kogudes kampaaniaperioodil kokku vähemalt 25 märki, osaled automaatselt reisiraha loosimisel. Peaauhinnaks on €2000 reisiraha, millega saad minna Milaanosse näiteks shoppama või jalgpalli vaatama.

Lisaks reisirahale loositakse kõigi osalejate vahel välja ka 5 õnnelikku, kes saavad 100 tasuta spinni oma lemmikmängule.


IGAPÄEVASED TASUTA SPINNID

Mängijad, kes on 2016. aastal teinud Chanz Kasiinosse vähemalt ühe 10-eurose sissemakse, saavad igal kampaaniapäeval koguda ka erilisi Free Spins märke.

Free Spins märk annab sulle iga päev koheselt 5 tasuta spinni mõnes juhuslikult valitud slotimängus. Kõik tasuta spinnidest saadud võidud makstakse välja pärisrahas.

Juhul kui sul ei ole veel Chanz’i kontot või sa pole sissemakset teinud, siis tasub seda kindlasti teha, sest 3 nädala jooksul iga päev tasuta keerutusi korjates võid kokku korralikke võidusummasid keerutada.

Tasuta Chanz Kasiino konto avamiseks KLIKI SIIN.

Chanz Social Casino

CHANZ ON ESIMENE SOTSIAALNE KASIINO EESTIS, KUS MÄNGIJAD SAAVAD OMAVAHEL VAHETULT SUHELDA JA KOOS MÄNGIDA. KÕIK UUED MÄNGIJAD SAAVAD KOKKU KUNI 300 EUROT BOONUSRAHA JA 100 TASUTA SPINNI. AVA CHANZ KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid