Ava Chanz konto & saad 25 sissemakseta tasuta spinni

Liitu Chanz kasiinoga ja saad 25 ilma sissemakseta tasuta spinni mängus Book of Dead

Koostöös Chanz kasiinoga pakume uutele liitujatele võimalust saada konto avamisel 25 pärisraha võitudega tasuta spinni mängus Book of Dead.


Sissemakseta tasuta spinnid Chanzis

Tasuta spinnide saamiseks ava Chanz kasiino meie lehel leiduvate linkide kaudu ja registreeri omale tasuta konto.

Koheselt peale konto avamist saad 25 tasuta keerutust populaarses slotimängus Book of Dead. Tasuta spinnide võidud saad kontole pärisrahas.

Tegu on eksklusiivse pakkumisega, mis on saadaval vaid uutele mängijatele, kes liituvad Chanz kasiinoga Tasuta Kasiino veebilehel leiduvate linkide kaudu.

Ava Chanz konto ja saad koheselt 25 tasuta spinni

Lisaks sissemakseta tasuta spinnidele on Sul võimalus kasutada ka teist eksklusiivset tasuta spinnide eripakkumist, milleks on 200 tasuta spinni mängus Book of Dead.

Esimese sissemakse eripakkumise (200 tasuta spinni) saamiseks tuleb teha vähemalt €10 sissemakse, kasutades boonuskoodi TASUTA200 või kinnitades Chanzis sissemakse lehel, et soovid antud pakkumist. Alternatiivina võid kasutada ka Chanzi tavapärast esimese sissemakseboonust (boonuskood CHANZ1), milleks on 100% kuni €100 + 50 tasuta spinni.

200 tasuta keerutuse eripakkumist saavad kasutada ka mängijad, kes on varasemalt avanud Chanz konto meie lehel leiduvate linkide kaudu, kuid pole veel esimest sissemakset teinud. Esimese sissemaksega saadud tasuta spinnide võitudele kehtib 35x läbimängimise nõue.

Chanz kasiino eksklusiivne sissemakseta tasuta spinnide eripakkumine on saadaval kõigile uutele klientidele, kes registeerivad konto meie lehel leiduvate linkide kaudu.

Chanz kasiinos konto loomisel 25 sissemakse tasuta spinni mängus Book of Dead

Chanz

Hinnang: 90 / 100%

  • Tõeliselt sotsiaalne mänguelamus
  • Väljamaksed panka 7 sekundiga

Tervitusboonus

100% kuni €100 + 300 tasuta spinni

Värskelt lisatud artiklid