Chanz’iga Jalka MM’ile: võida €2000 tasuta reis + iga päev tasuta spinnid

Võida Chanz kasiinos €2000 tasuta reis Venemaale Jalka MM'ile + tasuta spinnid

Chanz kasiinos on käima läinud uus märkide kogumise kampaania, kus on võimalus võita tasuta €2000 imeliseks reisiks Venemaale 2018. aasta Jalgpalli MM’ile.


CHANZ REISILOOS + TASUTA SPINNID

Kampaanias osalemiseks ava Chanz kasiino ning surfa lehel ringi, et leida jalgpalli teemalisi märke.

Iga kord kui näed lehe vasakus nurgas jalkateemalist märku, siis tasub sellele klõpsata, et suurendada oma kogutud märkide arvu.

Kogudes kampaania jooksul kokku vähemalt 24 märki, osaled 25. juunil toimuvas pealoosimises, kus Sul on võimalus võita €2000 reisiraha (iga 24 kogutud märgi kohta saad ühe loosipileti). Lisaks saavad 5 loosis osalejat 100 tasuta spinni enda lemmikmängule.

Iga päev on võimalik koguda kuni 8 märki, millest 3 on tasuta spinnide märgid. Free Spins märgi leidmisel saad koheselt mõnes mängus 5 tasuta spinni. Sõbra tasuta spinnide märgi leidmisel saad tasuta spinne kinkida mõnele oma Chanz’i sõbrale.

Kui oled eriti õnnelik võid leida ka Super Chanz märgi, mis annab koheselt 50 tasuta spinni.

  • Tasuta spinnide märke on võimalik leida mängijatel, kes on viimase 14 päeva jooksul teinud vähemalt €10 sissemakse või teevad seda kampaania toimumise ajal.

Pakkumine on aktiivne 1.-24. juuni südaööni.

Chanz Social Casino

CHANZ ON ESIMENE SOTSIAALNE KASIINO EESTIS, KUS MÄNGIJAD SAAVAD OMAVAHEL VAHETULT SUHELDA JA KOOS MÄNGIDA. KÕIK UUED MÄNGIJAD SAAVAD 100 EUROT BOONUSRAHA JA KUNI 300 TASUTA SPINNI. LISAKS PAKUB CHANZ KA UUENDUSLIKKU SOTSIAALSET SPORDIENNUSTUST CHANZPOOL, KUS SAAD KOOS TEISTE MÄNGIJATEGA ÜHISEID PANUSEID TEHA. AVA CHANZ KONTO

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.