Coolbet valiti taas Aasta Parimaks Kihlveokontoriks

Aasta Parim Kihlveokontor 2019 on Coolbet

Mainekas Norra panustamisajakiri Tips kuulutas Coolbet’i 2019. Aasta Parimaks Kihlveokontoriks. Sama tiitliga pärjati ennustusportaal Coolbet ka eelmisel aastal.


AASTA PARIM KIHLVEOKONTOR 2019

Coolbet - Aasta Parim Kihlveokontor 2019Nagu ka eelmisel aastal, hindas panustamisajakiri Tips 30 erinevat rahvusvahelist online kihlveokontorit ning nii nagu 2018. aastal, väljus Coolbet ka 2019. aastal taaskord võitjana.

Ajakirja Tips toimetaja Kim Marki kommentaar Coolbet’i võidu kohta:

Me oleme korraldanud kihlveokontorite teste 2002. aastast ning Coolbet on esimene firma, kes on selle auhinna võitnud kahel järjestikusel aastal. Võidu peamisteks põhjusteks on kõrge tagasimakse klientidele (parimad koefitsiendid), ülimalt kasutajasõbralik veebileht ning sujuvad sisse- ja väljamaksed.

Lisaks kahel järjestikusel aastal võidetud aasta parima kihlveokontori tiitlile on Coolbet’il ette näidata ka Start up of the year (2017) auhind International Gambling Awards (IGA) galalt ning 2018. veebruaris samuti IGA poolt välja jagatud tiitel Parim Spordiennustuse Toode Mobiilis.


MILLES SEISNEB VÕIDU SALADUS?

Coolbet’i ajutine tegevjuht Anders Karlsen kommenteeris Aasta Parima Kihlveokontori tiitlit järgmiselt:

Me oleme äärmiselt uhked! Eriti arvestades asjaolu, et kokku hinnati 30 kihlveokontorit 6 erinevas kategoorias. Tegemist on põhjaliku võrdlusega ning kaks aastat järjest võita näitab seda, et Coolbet liigub õiges suunas.

Auhind näitab ka seda, et häid tulemusi on võimalik saavutada unikaalsusega. Paljud firmad ostavad koefitsiente sisse väljastpoolt ning seetõttu pakuvad sarnast toodet ning koefe. Meil Coolbetis on aga 50 töötajat, kes keskenduvad ainult spordiennustuse tootele. Me teeme koefid ise – võtame positsioonid ning esitame oma klientidele väljakutse. Lisaks sellele on meie DNA-s pakkuda klientidele kõrgeid tagasimakseid. Kui enamik börsil noteeritud firmasid võtab spordiennustuses umbes 8% marginaali, siis meie eesmärk on sellest 2-3% madalam. See kajastub meie koefides. Kuna me omame enda tehnilist platvormi, siis saame sellega teha, mida soovime. Seetõttu oleme keskendunud turu kiireima ja kasutajasõbralikuima saidi loomisele. Väga hea tunne on see kategooria võita!

Me saame aru, et peame järgmisel aastal veel rohkem pingutama et Coolbet järgmisele tasemele viia, sest meie eesmärk on alati pakkuda oma klientidele parimat võimalikku teenust ning järgmisel aastal taaskord see auhind võita.


KUIDAS VÕITJA SELGUS?

Kõiki hinnatud 30 rahvusvahelist kihlveokontorit (nende seas nt. Unibet, Bet365, ja Betsafe) hinnati 6 erinevas kategoorias, kus oli kokku võimalik teenida 80 punkti.

 • Veebilehe kasutajasõbralikkus
 • Sisse- ja väljamaksed
 • Koefitsiendid/mängude valik
 • Tagasimakse protsent
 • Klienditugi
 • Vastutustundlik mängimine

Nii nagu eelmisel aastal, teenis Coolbet ka sel aastal 10 punkti 10-st veebilehe kasutajasõbralikkuse ja sisse- ja väljamaksete kategooriates. Kokku saadi 80-st võimalikust punktist 68.

Üsna tasavägises edetabelis jõudsid esiviisikusse samad firmad, mis eelmisel aastal:

 • 1. Coolbet (68 punkti)
 • 2. Unibet (65 punkti)
 • 3. Betsson (65 punkti)
 • 4. Nordicbet (64 punkti)
 • 5. Betsafe (63 punkti)

Rahvusvaheliselt tuntud online kihlveokontoritest võib veel näiteks välja tuua Bet365 (8. koht), Leo Vegas (6. koht), ComeOn (14. koht ja Pinnacle (22. koht).

Palju õnne Coolbet’ile ning loodetavasti õnnestub mänguportaal järgmiseks aastaks viia veelgi kõrgemale tasemele, mis aitaks noppida Aasta Parima Kihlveokontori tiitli kolmandat korda järjest.

Coolbet kasiinos 500% kasiino boonus

COOLBET EESTI ANNAB KÕIGILE KONTO AVAMISEL 10 TASUTA SPINNI. SISSEMAKSEGA SAAD 100% KUNI €150 KASIINO BOONUSE + 50 TASUTA SPINNI. LISAKS KUNI €150 SPORDIENNUSTUSE BOONUST. COOLBET EESTI TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT. AVA TASUTA COOLBET KONTO

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.