Coolbet mängufirma sai AASTA PARIM STARTUP 2017 tiitli

Coolbet - Aasta parim startup 2017

6. veebruaril toimus Londonis International Gaming Awards (IGA) auhinnatseremoonia, kus Eestimaine mängufirma Coolbet noppis 2017. aasta parima startup’i tiitli.


COOLBET – AASTA PARIM STARTUP 2017

Sel aastal tähistas rahvusvaheline organisatsioon International Gaming Awards 10. aastapäeva ja selle puhul loodi uus auhinnakategooria, mis tunnustab suurima potentsiaaliga uut mängufirmat.

Nominentideks antud kategoorias olid Coolbet’i kõrval parimad mängufirmad üle maailma, kuid tiitli võitis kodumaine Coolbet.

Coolbet avati 16. mail 2016, pakkudes online kasiinot ja spordiennustust nii Eestis, Soomes, Rootsis kui ka Norras. Coolbet’i asutas Jan Svedsen, kes on asutanud ka Nordicbet’i ja samuti eestis tuntud Triobet’i.

Jan Svedsen - Coolbet - International Gaming Awards - Winner

Ettevõtte veebiplatvorm ja spordiennustuse tarkvara ehitati ise üles, tänu millele on Coolbet’i veebileht kiire ja lihtsasti kasutatav. Samuti on Coolbet ainuke ettevõte, kes näitab igale mängijale oma mängude käivet.

Soovime ka omalt poolt Coolbet’ile palju õnne ja edu parima veebikasiino ja spordiennustuse platvormi edendamisel.

Coolbet kasiinos 500% kasiino boonus

COOLBET EESTI ANNAB KÕIGILE KONTO AVAMISEL 10 TASUTA SPINNI. SISSEMAKSEGA SAAD KUNI €200 KASIINO BOONUSE JA €150 SPORDIENNUSTUSE BOONUSE. AVA TASUTA COOLBET KONTO

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.