COOLBET BLOGI – 8 põnevat küsimust ja vastust mänguautomaatide kohta

Coolbet Blogi - 8 küsimust ja vastust mänguautomaatide kohta

Kas teadsid et Coolbet peab väga lahedat blogi? Kui varasemalt on blogipostitused keskendunud pigem spordile, siis seekordne blogipost on pühendatud slotimängudele.


8 KÜSIMUST MÄNGUAUTOMAATIDE KOHTA

Võta Coolbet kasiinos €10 sissemaksega €30 boonust

1895. aastal esitles Saksa päritolu USA automehhaanik Charles Fey maailma esimest mänguautomaati, mis kandis nime Liberty Bell.

Sel imemasinal oli kolm rullikut, üks väljamakseliin ning viis erinevat sümbolit – vabaduskella imiteeriv kelluke, hobuseraud ning poti, ruutu ja ärtu masti tähised. Ühe keerutuse eest tuli maksta viis senti (tänases vääringus umbes poolteist eurot), kuid ülimadala võiduprotsendi tõttu oli mängijatel ka lühikeses perspektiivis pea võimatu kasumisse jääda. Sellest hoolimata jagus huvilisi küllaga.

Tänaseks on 20. sajandil domineerinud mehaaniliste mänguautomaatide asemele tulnud tipptasemel tarkvara ning graafiliste lahendustega videoslotid, mis meenutavad pigem arvutimänge. Kuigi videoslotid võivad tunduda esmapilgul isegi pisut keerulised, on mängude loogika tegelikult sama, mis varemgi.

  1. Kas sinu oskused mõjutavad mängu tulemust?
  2. Kui suur on mänguautomaatide võiduprotsent?
  3. Miks pakuvad veebikasiinod ühtesid ja samu slotimänge?
  4. Miks pakutakse tasuta keerutusi ning kus peitub konks?
  5. Kas võitudelt tuleb ka makse maksta?
  6. Aga kuidas siis ikkagi slottidel mängitakse?
  7. Mis on „wildid“ ja „skätterid“ ning mis vahe on baas- ja boonusmängul?
  8. Mida teha siis, kui ma ei suuda oma mängimist enam kontrollida?

Kõigile neile küsimustele leiad vastuse Coolbet.ee veebilehelt. Coolbet blogi leiad lehe alumisest menüüst “Meist” sektsiooni alt.

Coolbet kasiinos liitumisel 400 tasuta spinni

COOLBET EESTI ANNAB KÕIGILE KONTO AVAMISEL 10 TASUTA SPINNI. SISSEMAKSEGA SAAD KUNI €200 KASIINO BOONUSE JA €150 SPORDIENNUSTUSE BOONUSE. AVA TASUTA COOLBET KONTO

Värskelt lisatud artiklid