Jalgpalli MM eri: Coolbet duubeldamismängu jackpot on €30 000

Coolbet Duubeldamismängu jackpot Jalgpalli MM puhul on €30 000

Jalgpalli MM 2018 alguse puhul on Coolbet’i iganädalase duubeldamismängu jackpot sel nädalal lausa €30 000. Alusta vaid €5 panusega ja kogu jackpot võibki olla Sinu!


COOLBETI DUUBELDAMISMÄNG

Duubeldamismängus osalemiseks ava Coolbet ning vali menüüst kampaaniate alt €30 000 jackpot pakkumine.

Eesmärgiks on duubeldamismängus võita ja kahekordistada oma panus iga päev ühe nädala jooksul. Kõik kes suudavad nädala jooksul iga päev oma panuse võita ja kahekordistada, jagavad omavahel €30 000 suuruse spordiennustuse jackpoti.

NB! Duubeldamismängule kvalifitseerumiseks tuleb esimene panus kindlasti teha esmaspäeval ning iga panus peab olema otsustatud järgmiseks päevaks hiljemalt kell 10:00.


Esmaspäeval kell 12:00 ilmub Coolbet spordiennustuse menüüsse duubeldamise kategooria. Vali sobivad mängud, millele panustada ning kui Sinu piletil on mängud, mis kvalifitseeruvad duubeldamise kampaaniasse ilmub ennustuspiletile kastike sõnumiga “duubeldamise panus”. Osalemiseks tee ilmuvasse kastikesse linnuke ja kinnita oma panus.

Kui Sul õnnestub oma panus võita, siis ilmub järgmisel päeval kell 12:00 “duubelda” kategooria uuesti spordimenüüsse ning saadki teha uued panused.

Võites oma panused kolm päeva järjest, tagastatakse Sulle uuel nädalal panustamise algne summa. Suutes 7 päeva järjest oma panust duubeldada, saad osa €30 000 suurusest spordiboonuse jackpot’ist.

Võidetavale spordiboonuse jackpotile kehtib spordiennustuses ühekordne läbimängimise nõue, miinimumkoefitsiendiga 1.70.

Täpsemate duubeldamismängu reeglite ja kvalifitseeruvate mängude kohta leiad info Coolbet.ee duubeldamismängu promolehelt. Tutvu kindlasti kõigi reeglite ja tingimustega.

Coolbet kasiinos 500% kasiino boonus

COOLBET EESTI ANNAB KÕIGILE KONTO AVAMISEL 10 TASUTA SPINNI. SISSEMAKSEGA SAAD 100% KUNI €150 KASIINO BOONUSE + 200 TASUTA SPINNI. LISAKS KUNI €100 SPORDIENNUSTUSE BOONUST. AVA TASUTA COOLBET KONTO

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.