Eestlane võitis Coolbet’is Money Train slotikas 55 260 eurot

Eestlane võitis Money Train slotimängus üle 55 000 euro

11. veebruari ööl õnnestus Coolbet kasiino Eesti kliendil saada ülipopulaarses slotimängus Money Train €55 260 suurune võit.


MONEY TRAIN SLOTIKA SUUR VÕIT

Money Train ja Money Train 2 on Eesti mängufirma Relax Gaming poolt loodud slotimängud, mis on ülimalt populaarsed nii kodumaistes kui ka välisturgudel tegutsevates online kasiinodes.

Eelpool nimetatud võit saadi Money Train mängu esimeses versioonis, mis pakub maksimaalselt kuni 20 000x võidupotentsiaali.

Money Train suur võit Coolbet kasiinos

Money Train 2 versioonis on aga teoreetiline võidupotentsiaal veelgi suurem – lausa 50 000x tehtud panuse suhtes.

Proovi Money Train 2 slotimängu

Money Train slotikad on peamiselt populaarsed ka boonusmängu ostu võimaluse tõttu. See tähendab, et mängija maksab teatud summa ja saab koheselt boonusmängu. Loomulikult on boonusmäng võimalik välja keerutada ka nö. tavamängus.

Miks mitte panna ka oma õnn proovile ja keerutada Coolbet kasiinos Money Train või Money Train 2 slotikaid? Ehk oled Sina juba järgmine suur võitja?

Coolbet kasiinos liitumisel 400 tasuta spinni

COOLBET EESTI ANNAB KÕIGILE KONTO AVAMISEL 25 TASUTA SPINNI. SISSEMAKSEGA SAAD 100% KUNI €150 KASIINO BOONUSE + 50 TASUTA SPINNI. LISAKS KUNI €150 SPORDIENNUSTUSE BOONUST. AVA TASUTA COOLBET KONTO

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.