EV100 viktoriin Coolbet’is: auhinnaks tasuta spinnid ja tasuta panused

Coolbet EV100 viktoriin - tasuta spinnid ja tasuta panused

Coolbet mänguportaalis on Eesti Vabariigi 100. juubeliaasta puhul avatud EV100 teemaline viktoriin, kus lihtsatele küsimustele vastates on võimalik saada tasuta spinne või tasuta spordipanuseid.


EV100 VIKTORIIN

Viktoriinis osalemiseks ava Coolbet Eesti ja vali menüüst kampaaniate alt EV100 viktoriin.

Viktoriinis osalemine on kõigile tasuta ning enne auhindadele mängimist on võimalik viktoriini küsimustele vastata demoversioonis, et saaksid aimu millised küsimused võivad Sind ees oodata.

Auhindade peale on kõigil võimalik mängida üks kord. Auhind sõltub sellest kui mitmele küsimusele suudad õigesti vastata.

Võimalikud auhinnad on 10 tasuta spinni, 25 tasuta spinni, €5 tasuta panus või €10 tasuta panus.

Pakkumises osalemise eelduseks on see, et mängijal pole ühtki teist aktiivset boonust. EV100 viktoriin on avatud 23. veebruarist kuni 25. veebruari südaööni.

Coolbet kasiinos 500% kasiino boonus

COOLBET EESTI ANNAB KÕIGILE KONTO AVAMISEL 10 TASUTA SPINNI. SISSEMAKSEGA SAAD 100% KUNI €150 KASIINO BOONUSE + 200 TASUTA SPINNI. LISAKS KUNI €150 SPORDIENNUSTUSE BOONUST. AVA TASUTA COOLBET KONTO
400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker. Koheseks liitumiseks KLÕPSA SIIN.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.

LIITU KOHE »

Kiirkasiino - uus kiirmaksetega Eesti online kasiino