Coolbet jagab populaarses slotimängus Book of Dead €9000 lisaraha

Book of Dead on enamikes online kasiinodes üks populaarsemaid slotimänge ning seda ka Coolbet kasiinos. Coolbet jagab selles mängus välja €9000 lisaraha.


COOLBET BOOK OF DEAD LISAAUHINNAD

Lisaauhindade võitmiseks ava Coolbet kasiino ja mängi Book of Dead slotimängu vähemalt €1 panusega.

Jõudes Book of Dead slotimängus tasuta spinnide vooruni on Sul laienevate sümbolite abil võimalik saada kuni €5000 lisaraha.

Saades tasuta spinnide voorus kõigile rullikutele ühe ja sama laieneva sümboli, kaetakse kõik rullikud sama sümboliga ning makstakse välja maksimaalne antud sümboliga võimalik võit kõigil kümnel liinil.

Kampaanias lähevad arvesse alloleval pildil nähtavate sümbolite täisekraani võidud:

Book of Dead lisaauhindu maksvad sümbolid Coolbet kasiinos

Rahalisi lisaauhindu jagatakse põhimõttel “kes ees see mees”. See tähendab, et kui saad ühe sellistest võitudest, siis kontakteeru koheselt Coolbet kasiino live-chat’iga ja anna neile sellest teada.

Kõiki auhindu on üks, seega mängija kes saab arvesse minema võidu ja suudab sellest Coolbet live-chat’i kaudu klienditeenindust esimesena teatada saab vastava võidusumma omale.

Võidetud auhinnaraha kantakse mängija kontole 24 tunni jooksul peale võidu kinnitamist ning võidurahale kehtib 1x läbimängimise tingimus.

Pakkumine on saadaval alates 4. märtsist kuni 30. aprilli südaööni (või kuniks kõik auhinnad on välja jagatud).

Coolbet kasiinos 500% kasiino boonus

COOLBET EESTI ANNAB KÕIGILE KONTO AVAMISEL 10 TASUTA SPINNI. SISSEMAKSEGA SAAD 100% KUNI €150 KASIINO BOONUSE + 50 TASUTA SPINNI. LISAKS KUNI €150 SPORDIENNUSTUSE BOONUST. COOLBET EESTI TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT. AVA TASUTA COOLBET KONTO

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.