Coolbet kasiino uus mäng Jungle Spirit | uutele liitujatele tasuta spinnid

Coolbet kasiinos uus mäng Jungle Spirit - uutele liitujatele tasuta spinnid

Coolbet kasiinosse on jõudnud värskeim Netent slotimäng Jungle Spirit: Call of the Wild, mis pakub uudset ja põnevat mänguelamust.


JUNGLE SPIRIT SLOTIMÄNGUST

Jungle Spirit on Netent’i esimene ürgse looduse temaatikaga slotimäng, kus tavamängus on 243 võiduteed ja boonusmängus võib võiduteede arv laieneda kuni 1024-ni. Boonusmängus saad valida kobra, krokodilli, karu, elevandi ja tiigri sümbolite vahel, mis annavad 4-20 tasuta boonuskeerutust.

VÕTA TASUTA SPINNID JA MÄNGI RISKIVABALT

Kui sa ei soovi oma rahaga riskida, siis KLIKI SIIN ja ava tasuta Coolbet’i konto, saad kingituseks 10 tasuta spinni mängus Starburst.

Miks mitte proovida Starburst’i tasuta spinnidest võidetud rahaga uut Jungle Spirit mängu, kus võiduvõimalusi jagub rohkelt. Ehk on õnn sinu poolel ja võidad suure summa ilma oma rahaga riskimata?

Juhul kui tasuta spinnide võitudest ei peaks suurt võitu tulema ja otsustad sissemakse kasuks, siis pakub Coolbet 100% kuni €200 esimese sissemakse boonust.

Esimese sissemakse boonuse saamiseks tee sissemakse boonuskoodiga CASINO200 summas €10-€200 ja saad vastavalt sissemakse summale sama palju boonusraha lisaks.

Sissemakse boonuse kasutamisel saad lisaboonusena veel 25 tasuta pärisraha spinni mängus Starburst.

* Sissemakse boonusele kehtib 35-kordne läbimängimise nõue. Täpsemad reeglid ja tingimused leiad Coolbet.ee veebilehelt.

Coolbet 400% spordiennustuse boonus

COOLBET EESTI ANNAB KÕIGILE KONTO AVAMISEL 10 TASUTA SPINNI. SISSEMAKSEGA SAAD KUNI €200 KASIINO BOONUSE JA €150 SPORDIENNUSTUSE BOONUSE. AVA TASUTA COOLBET KONTO

Värskelt lisatud artiklid