Igapäevane kasiinoralli Coolbet’is – tasuta spinnid, sularaha jms.

Coolbet kasiinoralli - iga päev tasuta spinnid, rahalised võidud ja eriauhinnad

Coolbet kasiinosse on jõudnud uus toode kasiinoralli, kus jagatakse iga päev ööpäevaringselt ära tasuta spinne, sularaha ja muid eriauhindu.


COOLBET KASIINORALLI

Kasiinorallidel osalemiseks ava Coolbet kasiino, vali menüüst KASIINO -> KASIINORALLI ja registreeru kalendris olevale järgmisele rallile.

Ralli alguses antakse sulle sellest koheselt teada. Lihtsalt ava mõni käesoleval kasiinorallil osalev mäng ja alusta keerutamist.

Igal rallil on erinev auhinnafond, ajalimiit ning keerutuste arv, mille jooksul saad käesoleval rallil edetabeli punkte koguda.

Coolbet kasiinorallil osalemise juhend


Kasiinorallil antakse punkte erinevate ülesannete eest:

  • Iga võit = 10 punkti
  • Iga kümnes keerutus = 20 punkti
  • Kolm järjestikust võitu = 60 punkti
  • Suur võit (vähemalt 10x võidukordisti) = 300 punkti
  • Tee ära kõik rallikeerutused = 200 punkti

Rallil kogutud punkte ja edetabelit uuendatakse reaalajas, kus näed igal hetkel enda ning teiste mängijate positsiooni, järele jäänud keerutuste arvu ja võimalikku auhinda.

Kasiinorallilt võidetud tasuta spinnid, rahalised auhinnad ja boonused lisatakse Sinu kontole koheselt peale ralli lõppemist. Ülevaate oma võitudest ja tulemustest leiad ka kasiinoralli ajaloost.

Võidetud tasuta spinnidele ja rahalistele auhindadele läbimängimise tingimus puudub. Boonusraha võitude korral kehtivad tavapärased läbimängimise tingimused.

Coolbet kasiinoralli toimub iga päev igal täistunnil ja seda ööpäevaringselt.

Coolbet 400% spordiennustuse boonus

COOLBET EESTI ANNAB KÕIGILE KONTO AVAMISEL 10 TASUTA SPINNI. SISSEMAKSEGA SAAD 100% KUNI €150 KASIINO BOONUSE + 50 TASUTA SPINNI. LISAKS KUNI €150 SPORDIENNUSTUSE BOONUST. COOLBET EESTI TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT. AVA TASUTA COOLBET KONTO

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.