Eesti mängufirma Coolbet müüdi USA ettevõttele Gan Limited

Coolbet kasiinofirma müüdi USA ettevõttele ligi 150 miljoni euro eest

16. novembri hilisõhtul avaldati, et Eesti hasartmänguettevõte Coolbet müüdi ligi 150 miljoni euro eest. Kas ka mängijate jaoks midagi muutub?


HASARTMÄNGUFIRMA COOLBET MÜÜK

Esmalt tuleks ära mainida, et Coolbet Eesti ja muudest riikidest pärit klientide jaoks ei muutu otseselt midagi, sest bränd jätkab tegutsemist iseseisva äriüksusena.

Coolbet’i ja USA internetipõhise hasartmängutarkvara ettevõtte Gan Limited vahelise tehingu lõplikuks hinnaks kujunes 149,1 miljonit eurot. Tehing viiakse lõpule 2021. aasta esimeses kvartalis.

Gan Limited ettevõtte juht Dermot Smurfitile avaldas suurt muljet Coolbet’i välja arendatud iseseisev spordiennustuse tarkvara.

Mäletavasti sisenes Coolbet ülimalt konkurentsitihedale hasartmängude turule 2016. aasta alguses ning selle aja jooksul on lisaks Eestile ja Põhjamaadele laiendatud tegevust ka Ladina-Ameerika ja Kanada turule.

Gan Limited laienemisstrateegia osas soovitakse nende B2B (Business-to-business) iGaming platvormidele lisada parim võimalik spordiennustuse tarkvara, et pakkuda klientidele võimalikult head teenust. Coolbet on asutamisest saadik tõestanud, et nende spordiennustuse platvorm on üks parimaid ning sellega soovitakse Coolbet’i platvormi hakata pakkuda ka laiemale turule.

Coolbet’i turundusdirektor Ervin Järvlepp lisas omalt poolt, et lisaks klientidele suunatud brändile Coolbet on viimasel aastal arendatud ka B2B ärisuunda.

Selle tehinguga avaneb Coolbet’il võimalus pakkuda oma auhinnatud spordiennustuse toodet USA’s tegutsevatele operaatoritele ja seeläbi kasvatada kogu ettevõtet märkimisväärselt.

Nagu eelnevalt mainitud, siis Coolbet’i klientide ja töötajate jaoks kääb kõik endiseks.

Eestimaine spordiennustuse ettevõte Coolbet, mis asutati pika hasartmänguturul tegutsenud kogemusega nimeka norralase Jan Svendsen’i poolt, pakub hetkel tööd ligi 180-le inimesele. Nendest enamik töötab Tallinna peakontoris.

Aastatel 2018 ja 2019 valis mainekas Norra panustamisajakiri Coolbet’i 30 rahvusvahelise kihlveokontori seast maailma parimaks. Lisaks sellele sai Coolbet 2017. aastal rahvusvahelisel mängufirmade auhinnatseremoonial ka parima startup’i tiitli.

Alates 2020. aastast on Coolbet Eesti jalgpallikoondise, Eesti Jalgpalli Liidu ja Premium Liiga suurtoetaja. Lisaks toetab Coolbet ka mitmeid teisi spordialasid ning on koduse jäähokiliiga nimisponsoriks.

Coolbet kasiinos 500% kasiino boonus

COOLBET EESTI ANNAB KÕIGILE KONTO AVAMISEL 25 TASUTA SPINNI. SISSEMAKSEGA SAAD 100% KUNI €150 KASIINO BOONUSE + 50 TASUTA SPINNI. LISAKS KUNI €150 SPORDIENNUSTUSE BOONUST. COOLBET EESTI TÄIELIK ÜLEVAADE. AVA TASUTA COOLBET KONTO

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.