Eesti jalgpall sai Coolbet’i näol uue suurtoetaja

Coolbet on Eesti jalgpalli uus suurtoetaja

Eestimaine spordiennustuse ettevõte Coolbet asus Eesti jalgpalli suurtoetajaks, sõlmides Eesti Jalgpalli Liiduga neli aastat kestva lepingu.


COOLBET EESTI JALGPALLI SUURTOETAJA

Eestis loodud hasartmänguettevõte Coolbet on 2020. aastast Eesti jalgpallikoondise, Eesti Jalgpalli Liidu ja Premium Liiga suurtoetaja.

Täiendava panuse annab Coolbet saalijalgpalli, rannajalgpalli ja rahvaliigasse. A. Le Coq Arenal toimuvatel Eesti meeste koondise kodumängudel hakatakse VIP külalisi vastu võtma Coolbet Tähtede klubis.

“Meil on väga hea meel, et sõlmisime Coolbetiga pikaajalise koostöölepingu, mille sisuks on nii tipp- kui ka harrastusjalgpalli toetamine. Tegu on suuremahulise koostööga, mille alusel näeme uusi ettevõtmisi mitmes valdkonnas,” lausus Eesti Jalgpalli Liidu peasekretär Anne Rei.

“Coolbeti peakontor asub Tallinnas, kuid mõistagi tegutseme üle maailma. Sama lugu on Eesti jalgpalliga – kodu asub Eestis, aga mõju ulatub üle maailma. Jalgpallil on oma missioon ja oleme uhked, et saame enda poolt anda panuse selle ellu viimisesse. Tegemist on maailma ja Eesti populaarseima spordialaga, millel suur võimalus inimestele positiivset pakkuda,” lausus Coolbet Eesti turundusjuht Samir Abdurahmanov.

Coolbet on Eestis litsentseeritud hasartmänguettevõte, mis loodi 2016. aastal Tallinnas. Tänaseks on Coolbetil üle 230 000 kliendi 7 riigis ja ettevõte pakub tööd enam kui 170 inimesele Eestis ja välismaal.

Jalgpalli fännidele on Coolbet tuntud ka kui Tallinna Kalevi ja Pärnu Vapruse peasponsorina. Lisaks toetatakse Eesti Jäähokiliitu ja mitmeid harrastusspordi ettevõtmisi.

Ka meil on hea meel, et Eesti üks parim spordiennustusportaal areneb sedavõrd jõuliselt ja toetab Eesti sporti!

Kas teadsid, et Coolbet pakub Eestis spordiennustuse sõpradele parimat boonuste valikut? Näiteks vaid €10 sissemaksega on võimalik saada spordipanuste tegemiseks €50! Coolbet’i spordiboonuste info leiad siit.

Coolbet kasiinos liitumisel 400 tasuta spinni

COOLBET EESTI ANNAB KÕIGILE KONTO AVAMISEL 10 TASUTA SPINNI. SISSEMAKSEGA SAAD 100% KUNI €150 KASIINO BOONUSE + 50 TASUTA SPINNI. LISAKS KUNI €150 SPORDIENNUSTUSE BOONUST. COOLBET EESTI TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT. AVA TASUTA COOLBET KONTO
400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker. Koheseks liitumiseks KLÕPSA SIIN.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.

COOLBET KASIINOS LIITUMISEL KOHESELT 25 TASUTA SPINNI + 500% BOONUS

Paf - tasuta spinnid ja tasuta raha