Coolbet Open €230 000 live pokkeriturniir – kvalifitseerumine ja info

Coolbet Open live pokkeriturniir - kvalifitseerumine ja info

Äsja käivitas Coolbet oma pokkeritoa ning sellega seoses korraldatakse 2.-6. mail Tallinnas Hilton Park hotellis ka live-pokkeri turniir Coolbet Open Tallinn.


COOLBET OPEN TALLINN

Coolbet Open turniiril oodatakse laudadesse 400 pokkerimängijat Eestist, Põhjamaadest ning Baltikumist kes hakkavad võistlema €200 000 suuruse auhinnafondi nimel, millele lisab Coolbet veel omalt poolt €30 000 juurde. Seega turniiri koguauhinnafondiks saab olema €230 000.

Turniirile saab kvalifitseeruda läbi Coolbet Eesti pokkeritoa online-satelliitide, kus võid igal pühapäeval võita 1200-eurose paketi Tallinnas toimuvale suurturniirile.

Iganädalases finaalturniiris on garanteeritud kolm €1200 paketti, milles sisaldub: €550 sisseost Coolbet Open põhiturniirile, majutus kolmeks ööks Hilton Tallinn Park hotellis, hommikusöögid, spa-keskuse sissepääs, €215 reisikulude katteks ja Coolbet’i meenekotike.

Igal pühapäeval toimub ka Coolbet pokkeritoa avamise puhul Super Sunday eriturniir, mille sisseost on €11, kus lisaks tavapärasele auhinnafondile annab Coolbet võitjale €1200 väärtusega Coolbet Open paketi.


VÕIDA TASUTA PAKETT

Kui sa ei soovi oma rahaga riskida, siis võid oma teekonda Coolbet Open’ile alustada ka täiesti tasuta, sest iga päev toimuvad freerollid, kus võid võita pileteid Coolbet Open alamsatelliitidele ja jõuda seeläbi välja finaalturniirile.

Coolbet Open kvalifitseerumine

COOLBET EESTI ANNAB KÕIGILE KONTO AVAMISEL 10 TASUTA SPINNI. SISSEMAKSEGA SAAD 100% KUNI €150 KASIINO BOONUSE + 200 TASUTA SPINNI. LISAKS KUNI €150 SPORDIENNUSTUSE BOONUST. AVA TASUTA COOLBET KONTO

Värskelt lisatud artiklid