Coolbet Triple Up ennustusvõistlus: panusta nädalavahetusel ja võida jackpot

Coolbet Triple Up ennustusvõistlus - panusta ja võida jackpot

Coolbet Triple Up on nädalavahetustel toimuv põnev ennustusvõistlus, kus edukalt ennustades võid saada oma osa igal nädalavahetusel pakutavast jackpotist.


TRIPLE UP ENNUSTUSVÕISTLUS

Osalemiseks ava Coolbet Eesti, vali menüüst kampaaniad ja märgi ennast Triple Up kampaanias osalejaks.

  • Peale mänguga liitumist tee reedel €10 – €30 panus kampaanialehel välja toodud spordiliigadele. Arvesse lähevad nii üksikpanused kui ka mitmikpanused.
  • Tehtud panuse tulemus peab olema otsustatud hiljemalt järgmiseks päevaks (laupäev) kell 10:00.
  • Kui võidad panuse, siis saad järgmisel päeval mängus osalemist jätkata. Jätkamiseks panusta oma eelmise panusega võidetud summa.
  • Võida 3 päeva järjest ja saad omale nädala jackpoti + panustega teenitud võidud.

Coolbet Triple Up ennustusvõistlus - panustamise näide

Jackpot, mille summaks on hetkel €2000, jagatakse mängijate vahel kes suudavad 3 päeva järjest oma panused võita. Võidetud jackpot väljastatakse spordiboonusena, millele kehtib ühekordne läbimängimisnõue (min. koefitsient 1.70).

Coolbet 400% spordiennustuse boonus

COOLBET EESTI ANNAB KÕIGILE KONTO AVAMISEL 10 TASUTA SPINNI. SISSEMAKSEGA SAAD 100% KUNI €150 KASIINO BOONUSE + 50 TASUTA SPINNI. LISAKS KUNI €150 SPORDIENNUSTUSE BOONUST. COOLBET EESTI TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT. AVA TASUTA COOLBET KONTO
400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker. Koheseks liitumiseks KLÕPSA SIIN.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.