Paf loosib Diamond Mine slotika mängijate vahel välja €10 000

Diamond Mine rahaloosid Paf kasiinos

Paf kasiinosse jõudis uus plahvatuslik mäng Diamond Mine, millel mängijate vahel loositakse välja €10 000 pärisraha.


DIAMOND MINE RAHALOOSID

Rahaloosidel osalemiseks ava mänguportaal Paf ja mängi kampaaniapäevadel Diamond Mine mängu vähemalt €5 eest.

Igal kampaaniapäeval loositakse kvalifitseerujate vahel välja 50 X 20 eurot. Iga päev kokku 1000 eurot.

Mängijad, kes osalevad kampaanias vähemalt neljal päeval osalevad automaatselt ka lisaloosimises, kus antakse välja 3 X €1000 pärisraha.

Kampaania kestab 9. augustist kuni 15. augusti südaööni.


MÄNGUST DIAMOND MINE

Vii end selles kuue rullikuga plahvatuslikke funktsioone täis slotikas mürtsuga võidule! Mängus on piiramatu multiplier võidukordistajaga tasuta keerutused (Free Spins), sajusümbolid ja Megaways funktsioon, mis Su võitudele erilise sära annavad. Megaways funktsiooniga võib iga keerutus tuua kuni 117 649 võiduvõimalust. Eesmärk on saada mis tahes liinil võidukombinatsioon, mis koosneb sobivatest vasakult paremale asuvatest sümbolitest, mida loetakse alates kõige vasakpoolsemast rullikust.

Kõik võidusümbolid võivad põhjustada ahelreaktsiooni, mille puhul võidusümbolid rullikutelt kaovad ja nende asemele ilmuvad rullikute kohalt kukkuvad uued sümbolid. Sümbolisadu jätkub, kuni võidusümboleid enam juurde ei teki. Rullikute 2, 3, 4 ja 5 kohal on täiendavad sümbolikohad, mis aitavad võitu kokku saada ning kuhu ainsana võivad ilmuda ka Wild sümbolid. Need vahetuvad paremalt poolt tulevate sümbolite vastu.

4 kuldset Scatter sümbolit annavad 12 tasuta keerutust (Free Spins) ning iga täiendav Scatter sümbol lisab veel 5 tasuta keerutust. Free Spins funktsiooni ajal kehtib ka piiramatu võidukordistaja Unlimited Win Multiplier, mis algab ühest ja kasvab pärast iga sümbolisadu ühe astme võrra. Samuti saad Free Spins funktsiooni ajal Scatter-sümboleid kogudes tasuta keerutusi juurde. 3 Scatterit Free Spins funktsioonis annab 5 tasuta keerutust juurde ning 4 Scatterit toob lausa 10 lisakeerutust. Kulda kaevama!

Paf kasiino - liitumisel 25 tasuta spinni ja €10

PAF KASIINO ANNAB KÕIGILE LIITUJATELE 25 TASUTA SPINNI MÄNGUS DOUBLE JOKER POKER. ESIMESE €10 SISSEMAKSE KORRAL SAAD KONTOLE LISAKS €10 PÄRISRAHA, MILLEL LÄBIMÄNGIMISE TINGIMUSED PUUDUVAD. AVA PAF KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.