ecoPayz Eesti – online maksed, tasuta pangakaart, cashback jpm.

ecoPayz maksevahend - ülevaade, tasuta pangakaart, cashback

ecoPayz on huvitava nimega elektrooniliste maksete vahendaja, mille motoks on keskkonnasäästlikud makseteenused. EcoPayz ei ole ehk veel kõige levinum maksemeetod online mänguportaalides, kuid annab ühe lisakäigu oma finantsasjade korraldamisel.


ECOPAYZ EESTI

Kui lood ecoPayz konto läbi SELLE LINGI ja sisestad oma andmed meie partneri eWallet-Optimizer lehel, tõused automaatselt lojaalsusprogrammis “Kuld” tasemele ja saad ecoPayz MasterCardi ilma täiendavate lisakulutusteta.

SAMM NR. 1

Registreeri omale ecoPayz konto.

ecoPayz konto registreerimine

ecoPayz konto registreerimine

SAMM NR. 2

Mine eWallet-Optimizer lehele, vali menüüst ecoPayz ja liida oma konto parima hüvede programmiga.

ecoPayz konto lisamine eWallet-Optimizer hüvede programmi

ecoPayz konto lisamine eWallet-Optimizer hüvede programmi

Juhul kui Sinu taotlus kiidetakse heaks, saad koheselt ecoPayz Gold VIP staatuse, millega kaasneb tasuta pangakaart. Lisaks saad eWallet-Optimizer’i kaudu igakuiselt kuni 0.65% cashback’i ehk rahatagastust kõigilt maksetelt.


KUIDAS TEHA ECOPAYZ MAKSEID?

Võimalusi oma ecoPayz kontole raha kanda on hulgaliselt ning nende hulka kuuluvad krediit- ja deebetkaardi makse, pangaülekanne, Paysafecard, zestPay ja ecoVaucher makse.

Tahad raha välja kanda? Siis tuleb läbida lihtsasti teostatav konto kinnitamise protseduur, mille juurde kuulub e-maili aadressi kinnitamine, turvaküsimuse seadistamine ja isikut tõendavate dokumentide saatmine.

Lisaks ID-kaardile, juhiloale või passile on nõutud ka aadressi kinnitamise dokument ja pilt iseendast, mida siis võrreldakse dokumendi pildiga. Võib öelda, et konto kinnitamine on mõneti halvasti üles ehitatud, sest kogu dokumentide saatmise küsimus kerkib üles alles siis, kui soovid raha kätte saada.

Soovitame konto kinnitada kohe peale selle loomist, et vajadusel raha kiiresti kätte saada ja mitte lasta tekkida võimalusel viivitusteks konto kinnitamise tõttu.


MIKS REGISTREERIDA ECOPAYZ KONTO?

Nagu juba eelnevalt mainitud, saad ecoPayz konto avades esmalt ligipääsu ainult raha kandmisele ecoPayz kontole, kuid kui saadad vajalikud dokumendid ja kinnitad oma e-maili aadressi, oledki kohe valmis lisahüvesid nautima.

Kasuta meie linke, tee esimene sissemakse ükskõik millisesse online mängude portaali ja lõikad kasu igakuisest kuni 0,65% cashbackist kõigi tehingute pealt.

Lisaks pakub ecoPayz VIP-programmi hüvesid ja erinevaid kampaaniadiile.

ecoPayz lehel navigeerimine on äärmiselt turvaline ja näiteks kontole sisse logides on kogu töölaual kuvatav informatsioon kaitstud SSL krüptimistehnoloogia abil.

Aeg-ajalt võib tunduda, et süsteem on isegi liiga turvaline, sest iga operatsiooni sooritamiseks nõutakse kasutajalt ka Captcha lahendamist veendumaks, et kasutajakonto alt ei teeks tehinguid ja otsuseid robotid.


ECOPAYZ PANGAKAART

ecoPayz pangakaart

ecoPayz pangakaart

Liitudes ecoPayz keskkonnaga meie linkide kaudu (vt. eespool SAMM NR. 1 ja SAMM NR. 2), saad tellida oma MasterCard pangakaardi ilma täiendava teenustasuta.

Füüsilist kaarti saad tellida kolmes valuutas- eurodes, inglise naelsterlingites ja Ameerika dollarites.

Kui soovid, võid liita kontole ka virtuaalse kaardi, mida saab kasutada internetis maksete teostamiseks, mitte aga poes kaardiga maksmiseks või raha väljavõtmiseks rahaautomaadist.

Virtuaalse kaardi eelis on selles, et seda ei saa ära kaotada. Samuti ei ole ohtu, et keegi saaks sinu kaardi andmeid lugeda ja neid kuritarvitada. Virtuaalne kaart on samuti saadaval nii eurodes, naeltes kui ka dollarites.


LOJAALSUSPROGRAMM

Võrreldes konkurentidega, on ecoPayz lojaalsusprogramm pisut erinev. Lojaalsustasemeid on kokku viis ja meie kaudu liitudes saavutad automaatselt “Kuld” taseme, mis tagab maksimaalselt kõrged tehingute- ja väljamaksete limiidid.

Kui tellid füüsilise maksekaardi, teed vähemalt 50 000 euro eest tehinguid ja oled “Kuld” tasemel olnud vähemalt 30 päeva, tõused “Plaatinum” staatusesse.

Kui oled olnud 30 päeva “Plaatinum” tasemel ja teinud tehinguid 250 000 euro eest, tõused kõige kõrgemale lojaalsustasemele “VIP”.


ECOPAYZ PLUSSID JA MIINUSED

EcoPayz lehel on lihtne navigeerida ja kõik vajaliku leiab üles kõigest paari hiireklikiga.

Peale konto kinnitamist saavutad kohe “Silver” lojaalsustaseme ning meie kaudu liitudes kerkid peale esimese sissemakse tegemist mänguportaalidesse automaatselt “Kuld” tasemele.

Esmalt võib tunduda isegi pisut harjumatu, et kontol operatsioone tehes küsitakse iga liigutuse tegemiseks kontrollkoode, kuid peagi mõistad, et see on vajalik turvalisuse tagamiseks.

Kontole sisselogimiseks saad seadistada ka kaheastmelise autentimise(2FA), mis takistab pahalaste ligipääsu konto informatsioonile.

Tegemist on usaldusväärse elektrooniliste maksete vahendamisteenuse pakkujaga, mille tegevuse üle teostab järelvalvet Ühendkuningriikide finantsjärelvalve organisatsioon FCA.

Erinevalt näiteks populaarsest Skrill nimelisest makseteenuste pakkujast pakub ecoPayz kliendituge ka live-suhtlemise teel. See tagab kiire ja operatiivse abi ilma, et peaksid oma küsimusele vastust ootama tundide või isegi päevade kaupa.


KOKKUVÕTE

EcoPayz on innovatiivne makselahendus, mis defineerib ennast kui loodussõbralik elektrooniliste maksete vahendaja.

Kuigi tegemist ei ole ehk veel kõige populaarsema maksemeetodiga, siis lähiajal võib oodata, et järjest rohkem Eesti mänguportaale hakkab vastu võtma ka ecoPayz makseid.

Ava Skrill konto ja liitu tasuta cashback programmiga

AVA ECOPAYZ KONTO LÄBI EWALLET-OPTIMIZERI JA SAAD KOHESELT GOLD VIP STAATUSE, TASUTA PANGAAKARDI JA KUNI 0.65% IGAKUIST CASHBACK’I. AVA TASUTA ECOPAYZ KONTO

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.