Eesti – Holland valikmängu eri: Unibet’is tasuta spinnid & riskivaba panus

Eesti - Holland EM 2020 valikmängu eripakkumised Unibet'is

Unibet annab 9. septembril toimuva Eesti – Holland 2020 EM valikmängu puhul kõigile Eesti mängijatele tasuta spinnid ja riskivaba panuse.


EESTI – HOLLAND  ERIPAKKUMINE

Pakkumisest osa saamiseks ava Unibet Eesti, logi oma kontole ja aktiveeri BOONUSED sektsioonis vastav pakkumine.

NB! Pakkumine on saadaval 9. septembril ajavahemikus kell 21:45 – 23:59. Enne ega pärast seda ajavahemikku pole võimalik pakkumisi aktiveerida.

Kuna Unibet’i kontol saab aktiivne olla korraga ainult üks boonus, siis soovitame kõigepealt ära kasuta tasuta spinnide pakkumise ja seejärel tasuta panuse pakkumine.

Kõik mängijad kes aktiveerivad eeltoodud ajavahemikul vastava pakkumise(d), saavad 3 tasuta spinni slotimängus Hugo Goal ja €5 riskivaba panuse live ennustuse tegemiseks.

Kui Sul veel pole Unibet’i kontot, siis KLIKI SIIN ja registeeri konto koheselt ära, et saaksid õigel kellajal boonused vastu võtta.

Eest – Holland Jalgpalli EM 2020 valikmängu eripakkumine on saadaval vaid 9. septembril kell 21:45 – 23:59.

Unibet kasiino boonused - 100% kuni €100 + 5 tasuta spinni registreerimisel

UNIBET ANNAB KÕIGILE UUTELE MÄNGIJATELE 100 EUROT KASIINO BOONUST, 5 TASUTA SPINNI STARBURSTIS JA €200 POKKERIBOONUST. LIITUMISEL €10 VÄÄRT TASUTA POKKERIPILET. UNIBET’I TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT. AVA UNIBET KASIINO KONTO
400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker. Koheseks liitumiseks KLÕPSA SIIN.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.

LIITU KOHE »

OlyBet Kasiino boonus