Eesti noormees võitis Pafis spordiennustusega üle 500 000 euro

Eestlane võitis Paf.ee mänguportaalis Inglismaa kõrgliiga Fantasy Sport mänguga kokku üle 500 000 euro.


Suur võit spordiennustuses

Paf Fantasy Sport Inglise Premier League hooaja mängu võitnud noormees sai esikoha ja pani võiduga taskusse €230 000. Lisaks sai ta veel ligi €300 000 mitme teise auhinnalise koha eest.

Kokku teeb see enam kui pool miljonit eurot, mis on teadaolevalt seni Eesti mängija poolt saadud suurim võit spordiennustuses.

Paf Fantasy Sports mängus tuleb osalejal kokku panna oma meeskond, millega teenib mängija punkte vastavalt päris mängus toimunud sündmustele (söödud, nurgalöögid, kaardid, väravad jne).

Osaleja saab etteantud eelarve piires osta oma meeskond mängijaid ja koguda punkte kogu hooaja vältel. Iga mängija võib omale luua ka mitu erinevat tiimi ning seda käesolev võitja ka tegi. Lisaks peaauhinna toonud tiimile õnnestus tal TOP 10 hulka mahtuda veel lisaks viie oma tiimiga.

Paf Eesti juht Allar Levandi oli tulemusi nähes tõeliselt üllatunud.

See on korralik tiitlivõit! Nii tihedas rahvusvahelises konkurentsis, kus kõikidel osalejatel on tänapäeval väga head ja võrdsed võimalused mängijate kohta infot saada, on see märkimisväärne saavutus. Seda, et tegemist ei olnud puhta juhusega, näitab seegi, et võitja suutis mitu head tiimi kokku panna.

€1 150 000 suurusest auhinnafondist said sel korral osa 5000 osalejat. Kõne all olevas fantaasialiigas loodi kokku ligi 38 000 erinevat tiimi.

Paf kasiino tervitusboonus - 100 pärisraha tasuta spinni mängus Book of Dead

Paf kasiino logo

Paf

Hinnang: 96 / 100%

  • Pärisraha boonused
  • Eksklusiivne Paf bingo
  • Kiired väljamaksed

Tervitusboonus

100% kuni €100 + 100 tasuta spinni

Värskelt lisatud artiklid