Eesti-Saksamaa EM valikmängu riskivaba panus & tasuta spinnid

Eesti-Saksamaa EURO 2020 valikmäng - riskivaba panus ja tasuta spinnid Unibet'is

Unibet annab 13. oktoobril toimuva EURO 2020 Eesti – Saksamaa valikmängu ajal kõigile Eesti mängijatele riskivaba panuse ja tasuta spinnid.


EESTI – SAKSAMAA  ERIPAKKUMINE

Pakkumisest osa saamiseks ava Unibet Eesti, logi oma kontole ja aktiveeri BOONUSED sektsioonis vastav pakkumine.

NB! Pakkumine on saadaval 13. oktoobril ajavahemikus kell 21:45 – 23:45. Enne ega pärast seda ajavahemikku pole võimalik pakkumisi aktiveerida.

Kuna Unibet’i kontol saab aktiivne olla korraga ainult üks boonus, siis soovitame kõigepealt ära kasuta tasuta spinnide pakkumise ja seejärel tasuta panuse pakkumine.

Kõik mängijad kes aktiveerivad eeltoodud ajavahemikul vastava pakkumise(d), saavad 3 tasuta spinni slotimängus Hugo Goal ja €5 riskivaba panuse live ennustuse tegemiseks.

Kui Sul veel pole Unibet’i kontot, siis KLIKI SIIN ja registeeri konto koheselt ära, et saaksid õigel kellaajal boonused vastu võtta.

Eest – Saksamaa EURO 2020 valikmängu eripakkumine on saadaval vaid 13. oktoobril kell 21:45 – 23:45.

Unibet kasiino boonused - 100% kuni €100 + 5 tasuta spinni registreerimisel

UNIBET ANNAB KÕIGILE UUTELE MÄNGIJATELE 100 EUROT KASIINO BOONUST, 5 TASUTA SPINNI STARBURSTIS JA €200 POKKERIBOONUST. LIITUMISEL €10 VÄÄRT TASUTA POKKERIPILET. UNIBET’I TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT. AVA UNIBET KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.