Eesti spordiennustaja võitis julge panusega ligi €100 000

Betsafe Eesti spordiennustaja võitis ligi 100 000 eurot

Betsafe Eesti mängija tegi Premier League & Meistrite liiga mängudele enam kui €20 000 mitmikpanuse, mis tõi talle sisse 99 999 eurot.


BETSAFE SPORDIENNUSTUSE SUUR VÕIT

9. märtsil andis Betsafe teada, et üks Eestist pärit klient on teinud Meistrite Liiga ja Inglise Premier liigale kolmest mängus koosneva mitmikpanuse.

Tegu oli väga julge ja teadliku panusega, sest €20 790 suurune panus pole just väike.

Mängija panusesedel koosnes kolmest mängust (kogukoefitsiendiga 4,81): Chelsea vs. Everton, Juventus vs FC Porto ja West Ham United vs. Leeds United.

9. märtsi seisuga oli mängija pannud täppi Chelsea vs. Everton ja West Ham United vs. Leeds United mängu võitja.

Ees seisis veel pinget pakkuv Juventus vs. FC Porto mängi, mis toimus 9. märtsi õhtul kell 22:00. Mängija panusesedelil seisis, et selle mängu võidab Juventus. Ja just nii läkski.

Viimane mäng, kus Juventus võitis kindlustas mängijale koheselt €99 999 suuruse võidu. Kuigi panus oli suur ja koefitsient polnudki väga ulmeline, siis on tegu siiski väga kena võiduga.

Betsafe spordiennustus ja boonus

Palju õnne võitjale ning edu ka kõigile teistele spordiennustajatele!

Betsafe kasiino boonus - saa €500 lisaks

BETSAFE KASIINO ANNAB KÕIGILE 100% KUNI €500 BOONUSE + KUNI 500 TASUTA SPINNI. LISAKS €10 BOONUS LIVE KASIINO MÄNGUDE PROOVIMISEKS. SAMUTI OOTAVAD IGANÄDALASED PÕNEVAD KAMPAANIAD JA PAKKUMISED. BETSAFE EESTI TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT. AVA BETSAFE MÄNGUKONTO

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.