EESTI SUURIM BINGO VÕIT: Paf Bingos võideti €232 881 jackpot

Eestlane võitis Paf Bingo mängutoas ligikaudu 232 000 eurot

Meesterahvas Eestist võitis pühapäeval, 1. oktoobril Bingo Variant jackpoti suurusega 232 881 eurot. Palju õnne erakordse võidu puhul!


EESTI SUURIM PAF BINGO JACKPOT

Tegu on Paf Bingo suuruselt teise jackpotiga, mis eales võidetud. Ja kindlasti on tegu Paf Bingo suurima jackpotiga, mille on võitnud eestlane.

Võit tuli Paf’i populaarseimas bingomängus Bingo Variant, kus ühe pileti maksumuseks on 2 eurot ning maksimaalselt on igal mängijal üheks mängus võimalik osta kuni 12 bingopiletit.

Eestlase suurvõidu teeb veelgi emotsionaalsemaks see, et jackpot võideti Bingo Variant Touch versioonil ehk mobiilis või tahvelarvutis mängides.

Õnnelik võitja on olnud Pafi klient juba mitu aastat. Võit tuli talle pisut ootamatult, sest samal ajal kui bingomäng käis vaatas ta ise hoopis telerit. Ekraanile vaadates ei suutnud ta uskuda, mis oli just juhtunud. Ta helistas koheselt oma naisele, et teatada heast uudisest. Nüüd plaanib ta teha mängudest pisikese pausi ning teeb lõbusaid plaane lähitulevikuks.

Olenemata sellest, et suur jackpot just välja võeti, on Bingo Variant suurim jackpot taaskord juba ligi 118 000 eurot. Seega tasub kindlasti proovida!


10 TASUTA BINGOPILETIT UUTELE MÄNGIJATELE

Kui sul pole veel Pafis kontot, siis on sul võimalik saada 10 tasuta piletit Bingo Variant bingotoas.

Tasuta piletite saamiseks KLIKI SIIN ja ava Paf konto. Peale registreerumist, vali omale kingitus, mängi €25 eest ükskõik milliseid bingomänge ja saadki 10 tasuta Bingo Variant piletit.

Tasuta bingopiletid kehtivad 7 päeva ja neist saadud võitudel ei ole läbimängimise kohustust.

Paf kasiino boonus - 200 tasuta keerutust uuele mängijale

PAF KASIINO ANNAB KÕIGILE LIITUJATELE €20 VÄÄRTUSES TASUTA SPORDIPANUSEID, VÕI 200 TASUTA SPINNI, VÕI 20 TASUTA BINGOPILETIT, VÕI €5 POKKERIPILETI. PAF POKKERITOAS OOTAB 1000-EURONE TERVITUSBOONUS. LISAKS OOTAVAD SIND IGAPÄEVASED PÕNEVAD KAMPAANIAD JA UNIKAALSED BINGOMÄNGUD. AVA PAF KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid