Eesti neiu võitis Paf kasiinos üle 3,6 miljoni euro suuruse jackpoti

Eesti neiu võitis Paf mänguportaalis üle 3,6 miljoni suuruse jackpoti

8. jaanuaril võitis Eesti neiu mänguportaalis Paf slotimängus Hall of Gods vaid €0.20 panusega 3 687 073 euro suuruse jackpoti.


EESTI SUURIM JACKPOT

Kolmapäeva õhtuti ootavad paljud eestlased, et suur lotovõit nende elu muudaks. Eestist pärit kahekümnendates neiul aga õnnestus Paf kasiinos võita slotimängus Hall of Gods lausa 3,6 miljonit eurot. Tegu on teadaolevalt seni suurima õnnemängudega võidetud summa Eestis.

Eesti suurima jackpoti saanud neiu ütles võidu kohta järgmist: “Ma olin sõnatu. Pidin mitu korda ekraanilt üle vaatama, et võidus kindel olla“.

Paf Eesti juht Allar Levandi oli uudist kuuldes väga rõõmus öeldes, et “Sellised võidud teevad väga rõõmsaks. Loodetavasti murrab meie viimane võit ka selle müüdi, et suurelt võitmiseks peab suurelt mängima. Kõigest 20-sendine panus tõi Eesti suurima õnnemängu võidu.

Viimase kahe aasta jooksul on Paf mänguportaalis võidetud ka 5 üle €100 000 suurust bingo jackpotti. Hetkel on Paf’i suurim jackpot mängus Mega Moolah, mis on tõusnud ligi 3,5 miljoni euroni.


Läbi ajaloo suurim võit on Pafis olnud 17.8 miljonit eurot, millega sai Paf Guinnessi rekordite raamatusse kui suurim online jackpoti väljamaksja. Võit läks siis Soome mängijale. Võrdluseks, Eesti Loto suurim väljamakstud võit on umbes 1.2 miljonit eurot.

PAF KASIINO ANNAB KÕIGILE ESIMESE SISSEMAKSE TEGEMISE JÄREL €10 TASUTA PÄRISRAHA. LISAKS SAAD KA 25 PÄRISRAHA VÕITUDEGA TASUTA SPINNI MÄNGUS KNIGHTS & DRAGONS. PAF EESTI TÄIELIK ÜLEVAADE. AVA PAF KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.