Eestlane võitis Paf’is Kreisiraadio jackpoti summas €94 713

Paf Eesti mängija võitis Kreisraadio kasiinomängus suure jackpot'i

Õnnelik Eesti mängija võitis Paf kasiino absurdses slotimängus Kreisiraadio kauaoodatud jackpot’i. Vaata ka videot!


KREISIRAADIO SUUR JACKPOT

Eelmisel aastal esitles Paf kasiino teist Eesti teemalist slotimängu Kreisiraadio (esimeseks Eesti teemaliseks kasiinomänguks oli Pehmed ja Karvased).

Mäng baseerub legendaarsel Kreisiraadio raadio- ja telesaatel, mille peategelasteks on Hannes Võrno, Peeter Oja ja Tarmo Leinatamme poolt loodud värvikad persoonid.

Kuigi Kreisiraadio kasiinomängus on ka varem jackpotte võidetud, siis nii suureks (üle 90 000 euro) pole see varasemalt jõudnud kasvada.

Hiljuti otsustas noor mängija Eestist just Kreisiraadio slotti proovida. Tõsi üsna korraliku panusega, kuid see tasus end ka ära.

Õnnelik €10 panusega keerutus tõi rullikutele viis viiesaja krooniste rahapatakat, mis andsidki jackpoti summas €94713.

Kreisiraadio slot


JACKPOT VIDEO

Paf tegi suure jackpot võidu toonud keerutusest ja võidumomendist ka video.

Vaata kuidas rahapatakad ilmuvad ekraanile ning kuidas kommenteerib seda tuntud Kreisiraadio tegelane Kert Ämmapets.

Kreisiraadio jackpot võidu toonud keerutus

Tundub, et 2020. aasta on Paf kasiino Eesti mängijatele ülimalt õnnetoov, sest see oli juba kolmas suur jackpot, mis sel aastal võideti.

Eelmisel kuul sai Eestlane Paf’is Mega Fortune Dreams slotikal €137 000 suuruse Major jackpot võidu. Aasta alguses aga võitis õnnelik mängija Eesti suurima online kasiino jackpoti mängus Hall of Gods, võidusummaks oli 3,7 miljonit eurot!

Kas teadsid, et kas Sinul on võimalik Kreisiraadio mängu proovida ja seda täiesti tasuta? Avades Paf konto, saad koheselt Kreisiraadio slotis 25 tasuta spinni – sissemakset pole vaja teha!

Paf kasiino - 25 tasuta spinni ja €10 tasuta raha

PAF KASIINO ANNAB KÕIGILE LIITUJATELE 25 TASUTA SPINNI MÄNGUS KREISIRAADIO. ESIMESE €10 SISSEMAKSE KORRAL SAAD KONTOLE LISAKS €10 PÄRISRAHA, MILLEL LÄBIMÄNGIMISE TINGIMUSED PUUDUVAD. PAF ONLINE KASIINO TÄIELIK ÜLEVAADE. AVA PAF KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.