Suveboonus Unibetis: liitujatele 100% kuni €200 + 10% cashbacki

Unibet Eesti suveboonus - liitujale kuni €200 sissemakseboonus

Unibeti uued kliendid saavad kasutada eksklusiivset suveboonuse pakkumist, milleks on 100% kuni €200 sissemakseboonus + 10% iganädalane rahatagastus.


Unibeti suveboonus

Boonuse saamiseks ava Unibet Eesti ja registreeri siin lehel leiduvate linkide kaudu omale tasuta konto.

Peale registreerumist vali oma konto alt BOONUSED ja aktiveeri tervituspakkumine. Tee esimene sissemakse summas €10 – €200 ja saad Unibeti poolt mängudega alustamiseks 100% lisaks.

  • Maksimaalse boonuse (€200) saamiseks tuleks teha €200 sissemakse. Seljuhul laekub Sinu kontole kokku €400.

Suvist tervitusboonust saad kasutada nii spordiennustuses (nt. Jalgpalli EM 2024 panuste tegemiseks), kasiinos kui ka bingos.

Lisaks tervitusboonusele saavad kõik Unibeti kliendid liituda ka iganädalase 10% cashback pakkumisega, mis annab kaotuste korral 10% kaotuste summast tagasi. Cashback lisatakse Sinu kontole iganädalaselt pärisrahas.

Liitu Unibetiga ja saad €200 boonuse + iga nädal pärisraha cashbacki

Spordiennustuses kehtib sissemakseboonusele 6x läbimängimise nõue (minimaalselt 1.40 koefitsiendiga). Kasiinomängudes (slotid & live kasiino mängud) on läbimängimise tingimuseks 25x.

Läbimängimise tingimuste täitmiseks on peale boonuse aktiveerimist aega 30 päeva.

Alternatiivina võid kasutada ka eksklusiivset suvist tasuta spinnide pakkumist, kus saad esimese vähemalt €25 sissemaksega 100 tasuta spinni mängus Gates of Olympus.

Unibeti eksklusiivne spordisuve tervitusboonus on saadaval kõigile uutele klientidele, kes avavad konto siin lehel leiduvate linkide kaudu.

Unibet kasiino logo

Unibet

Hinnang: 93 / 100%

  • Cashback
  • Online bingo
  • Eksklusiivne pokkerituba

Tervitusboonus

100% kuni €200 või 100 tasuta spinni

Värskelt lisatud artiklid