El Clasico 2018 ülevaade, live ülekanne, panustamine ja koefitsiendid

El Clasico 2018 - ülevaade, panused, koefitsiendid ja live ülekanne Bet365 kihlveokontoris

Hispaania jalgpalli suurim vastasseis Barcelona ja Real Madridi vahel mängitakse sel pühapäeval 28. oktoobril. Toome sinuni panustamise info ja Bet365 koefitsiendid.


EL CLASICO 2018

Sel aastal pakub El Clasico eriti palju kõneainet, sest esimest korda pärast 2007. aastat mängitakse see ilma Cristiano Ronaldo või Lionel Messi osaluseta.

Ronaldo siirdus suvel Juventusesse ja ei saa seetõttu El Clasicost osa võtta, Messi aga kukkus nädalavahetusel õnnetult ja murdis käeluu. Sellegipoolest on Hispaania jalgpalli suurim maiuspala oodatud ja palju kõneainet pakkuv.

Kihlveokontor Bet365 pakub Barcelona võidukoefitsiendiks 2.00, Real Madrid’i võidukoefitsiendiks on 3.50. Viigi korral on võidukoefitsient 3.80.

El Clasico mängule panustamiseks ava Bet365 Eesti ja vali spordiennustuse menüüst Jalgpall -> Hispaania -> Hispaania Primera Liga või KLIKI SIIN, et siirduda koheselt El Clasico panuste lehele.

Lisaks spordipanuste tegemisele on Bet365 klientidel võimalik vaadata ka suurepärast El Clasico mängu live ülekannet. Otseülekannet saavad vaadata kõik Bet365 kliendid, kes teevad antud mängule panuse või kelle kontol on rahalisi vahendeid.


BET365 UUE MÄNGIJA SPORDIBOONUS

Boonuse saamiseks tee sissemakse vahemikus €5 – €100. Kui sissemakse on tehtud, vali oma konto alt liikmed -> pakkumised ja aktiveeri spordiboonus.

Boonus lisatakse Sinu kontole panustamisühikutena, millega panustamisel lisatakse potentsiaalsed võidud Sinu pärisraha saldosse.

Panustamisühikute vabastamiseks tehke sissemakse summas vähemalt 5 € ja mängige see üks kord läbi. Kehtivad panuse ja makseviisi piirangud ning minimaalsete koefitsientide tingimus. Võidusumma ei sisalda panustamisühikute summat. Kehtivad ajapiirangud ja kasutustingimused.

Panustamisühikute vabastamisel lähevad arvesse spordipanused, mille koefitsient on 1.20 või suurem.

Bet365 spordiennustus - uuele liitujale €100 väärtuses tasuta panustamisühikuid

BET365 EESTI ANNAB UUTELE LIITUJALE 100% KUNI €100 SPORDIENNUSTUSE BOONUSE NING 100% KUNI €50 KASIINOMÄNGUDE BOONUSE. BET365 TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT. AVA BET365 KONTO

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.