Epicbet spordiboonus – saa panustamiseks kuni €200 lisaraha

Epicbet spordiennustuse tervitusboonus - saa panustamiseks kuni €200 lisaraha

Epicbet pakub uutele klientidele eepilist spordiennustuse tervitusboonust summmas 100% kuni €200.


Epicbet spordiennustuse boonus

Boonuse saamiseks ava Epicbet ja tee oma esimene sissemakse summas €10 – €200. Peale sissemakse tegemist ava oma konto alt MINU PREEMIAD sektsioon ning aktiveeri spordiboonus.

  • Spordiennustuse tervitusboonuse aktiveerimise hetkel saad ise valida kui suurt boonust soovid (maksimaalselt kuni €200).

Kui oled boonuse aktiveerinud, siis tuleb boonuse summa spordiennustuses vähemalt 1.60 koefitsiendiga 6x läbi mängida (panustada). Panustamisnõude täitmiseks on aega 30 päeva.

Boonuse läbimängimisel võetakse arvesse kõiki panuseid ja turge, mis on tehtud kvalifitseeruva miinimumkoefitsiendiga ja mis leiavad lõpplahenduse enne läbimängimise tähtaega.

Lisaks Epicbet spordiboonusele on Sul võimalik saada osa ka kasiinomängude mängimise eest pakutavast €300 pärisraha boonusest, erinevatest ennustusmängudest ja muudest põnevatest kampaaniatest.

Ava Epicbet ja alusta eepilise spordiboonusega

Epicbeti taga on eelnevalt Coolbeti loonud isikud, seega on juba praegu välja arendatud suurepärane spordiennustuse & kasiinomängude bränd, kuid uusi eepilisi funktsioone on pidevalt lisandumas.

Epicbet spordiboonus on saadaval kõigile klientidele, kes teevad sissemakse ja aktiveerivad MINU PREEMIAD sektsioonist vastava pakkumise.

Epicbetis ootab €300 kasiino boonus & €200 spordiboonus

Epicbet logo

Epicbet

Hinnang: 95 / 100%

  • Suurepärased boonused
  • Rakeback & cashback

Tervitusboonus

Kuni €300 pärisraha

Värskelt lisatud artiklid