Goalbet Eesti spordiennustus – TASUTA €5 + kuni €100 spordiboonus

Goalbet Eesti spordiennustus - tasuta €5 ja €100 spordiennustuse boonus

Tutvustame uut Eestis litsentseeritud spordiennustuse saiti Goalbet, mis pakub Eesti mängijatele liitumisel tasuta €5 suurust spordipanust ning 100% kuni €100 suurust spordiennustuse sissemakseboonust.


GOALBET SPORDIENNUSTUSE ÜLEVAADE

Online kihlveokontor Goalbet on registreeritud Austrias, kuid on omandanud Eesti kaughasartmängu korraldamise loa, seega on kõik Eesti mängijad teretulnud.

Kuna tegu on siiski Austria ettevõttega, siis võib Goalbet’i eestikeelsel veebisaidil esineda tõlkevigu, kuid sellest hoolimata on võimalik kõiki spordipanustamise võimalusi kasutada (juhul kui peaks esinema tõlkevigu või miski jääma arusaamatuks, siis soovitame vahetada lehe keel inglise keele vastu).

Goalbet spordiennustus pakub konkurentsivõimelisi koefitsiente, suurt spordialadele panustamise valikut nii mängu eel kui ka livebet’is (live panused).

Lisaks spordiennustusele pakutakse ka TVBet õnnemänge, kus on võimalik panustada nii täringumängude, õnneratta, pokkeri, baccarat kui ka muude mängude tulemustele.


GOALBET EESTI BOONUSED

Koostöös Goalbet’iga pakume eksklusiivselt Eesti mängijatele ka kahte spordiennustuse boonust.

Kõik uued mängijad, kes registreeruvad KLIKKIDES SIIN ja kinnitavavad oma konto saavad €5 tasuta panustamisraha ilma sissemakset tegemata.

Tasuta €5 saamiseks tuleb kontakteeruda Goalbet live chat’i või kontaktvormi kaudu ja anda neile boonuskood GOALBET5 (tasuta boonus tuleb läbi panustada vähemalt 2.00 koefitsiendiga ning väljamakset on võimalik teha siis kui panusest saadud kasum on vähemalt €50).

Lisaks on võimalik saada ka 100% kuni €100 suurune spordiennustuse sissemakseboonus. Selle saamiseks tuleb teha sissemakse summas €10 kuni €100 ning võtta Goalbet’iga ühendust live chat’i või kontaktvormi kaudu ja paluda, et teile boonus lisataks.

Goalbet spordiennustus - tasuta €5 ja €100 spordiboonus

GOALBET SPORDIENNUSTUSE UUED KLIENDID SAAVAD BOONUSKOODI GOALBET5 ESITAMISEL TASUTA €5 SPORDIPANUSE. LISAKS ON VÕIMALIK KASUTADA 100% KUNI €100 SPORDIENNUSTUSE SISSEMAKSEBOONUST. AVA GOALBET SPORDIENNUSTUSE KONTO

Ehk meeldivad sulle ka need...

TASUTA SPINNID

Coolbet kasiinos saad liitumisel koheselt 10 tasuta spinni! Lisaks ootab Sind 500% suurune tervitusboonus. Rohkem infot leiad SIIT.

LIITU KOHE »

Slots.io - online kasiino - registreerimine pole vajalik