Gonzo’s Treasure Hunt Live kasiino mängushow ülevaade

Gonzo's Treasure Hunt Live mängushow ülevaade ja tutvustus

Evolution Gaming jätkab üliedukat live mängushow tüüpi mängude seeriat. Nüüd on kätte jõudnud Gonzo aeg, kes tuttav mitmest NetEnt slotimängustki nagu Gonzo’s Quest ja Gonzo’s Quest Megaways.

Gonzo’s Treasure Hunt tutvustus

Peale hiljutist NetEnti ülesostsimist Evolutioni poolt on mängusõbrad pikisilmi oodanud, mida toob kahe suure ühinemine. Nüüd on tõehetk käes.

Gonzo’s Treasure Hunt Live tegevus rullub lahti vanas inkade templi varemetes. Valid, milliste kiviplaatide peale soovid panuseid teha ja mitme valiku eest oled valmis maksma. Gonzo ülesanne on käima panna Prize Drop auhinnasaju funktsioon.

Tegu on tõelise maiuspalaga kõigile kasiinosõpradele, mistõttu võib erinevatest Eesti online kasiinodest aeg-ajalt leida ka erilisi Gonzo’s Treasure Hunt eripakkumisi (nt.rahaloosid, boonused jms).


Panustamine

Olgu välimus kuitahes äge, teame, et mängusõprade jaoks on olulisim, kuidas võita? Põhimõte on tegelikult väga lihtne. Panus tuleb teha nende kivide peale, mille all arvad, et võiks olla väärtuslik rahapreemia. Auhinnasadude ajal võid lisaks saada võidukordajaid.

Iga mänguvoor on siin erinev ja panuse tegemisel saad valida punaste, siniste, rohelise, lillade, kollaste ja hallide kivide vahel. Igaühel neist on erinev tagasimakse kordaja.

Mida kõrgem kordaja, seda keerulisem on seda kivi ka mänguväljal kohata. Nii saad otsustada, kas riskida rohkem, et võita rohkem või valida pigem konservatiivne mängustrateegia.

Gonzo's Treasure Hunt panustamine


Picks

Kui panused tehtud, saad järgmiseks otsustada, mitu korda soovid, et kiviplaate ümber keerataks. Maksimaalselt saad valida 20 keeramist ning iga keeramine näitab ühe kivi alla. Mida rohkemate keeramiste eest maksad, seda suurem võimalus võita. Panuse koguväärtus arvutataksegi kivide peale pandud raha korrutatuna keeramiste arvuga.

Näide: teed €10 panuse punase kivi peale ja €5 sinise kivi peale. Valid kümme keeramist. Nii kujuneb kogupanuse väärtuseks (10+5) x 10= €150.


Aardejaht

Kui panused tehtud, segatakse kõik 70 kiviplaati ära ja asetatkase need näoga allapoole. Kõik kivid, mille mänguväljal valid märgistatakse käe jäljega ning mäng jätkub auhinnasajuga. Olenemata kui palju mängijad korraga lauas on, saab igaüks unikaalse kogemuse.


Prize Drop

Peale seda, kui aardejahi valikud on tehtud, astub mängu aardekütt Gonzo isiklikult. Mees keerab hiigelsuurt võtit ja käivitab auhinnasaju. Nüüd hakkavad väärtuslikud auhinnad langema kivimüüri kohalt ning nende väärtusteks võib kujuneda +3-st +100.

Prize Drop preemiad laienevad kiviplaatidele siis, kui nende all on vabu kohti. Maksimaalselt võib mänguvooru jooksul saada kuni 10 auhinnasadu.

Gonzo's Treasure Hunt Prize Drop


Kokkuvõte

Gonzo’s Treasure Hunt Live on suurepärane lisandus juba niigi külluslikule Evolution mängušoude seeriale. Vahva kujundus, paindlik panuste suurus, võidukordajad ja võimalus osa saada auhinnasajust on suurimad plussid.

Hea õnne korral võid panuse tagasi võita kuni 20 000 kordselt.

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.