Holland – Eesti superdiil Unibet’is – riskivaba panus + tasuta spinnid

Holland vs Eesti tasuta spinnid ja riskivaba live-panus

Unibet pakub 19. novembril toimuva Holland vs Eesti EURO 2020 kvalifikatsioonimängu puhul kõigile Eesti klientidele riskivaba live-panust ja tasuta spinne mängus Hugo Goal.


HOLLAND VS EESTI SUPERDIIL

Pakkumistest osa saamiseks ava Unibet Eesti ja logi oma kontole. Kui Sul veel kontot pole, siis registreeri omale tasuta konto.

Mõlemad pakkumised on võimalik aktiveerida 19. novembril ajavahemikul kell 21:45 – 00:00. Selleks tuleb logida oma kontole ja aktiveerida boonuste alt vastavad pakkumised (3 tasuta spinni ja €5 riskivaba live-panus).

Kuna kontol saab korraga olla ainult üks aktiivne boonus, siis soovitame kõigepealt ära kasutada tasuta spinnide pakkumise ja seejärel saab juba aktiveerida riskivaba live-panuse pakkumise.

Tasuta spinnid saab kätte slotimängus Hugo Goal ning nendest saadud võidud lisatakse mängija kontole pärisrahas.

Pakkumine on saadaval kõigile Eesti klientidele 19. novembril ajavahemikus kell 21:45 – 00:00

Unibet kasiino boonused - 100% kuni €100 + 5 tasuta spinni registreerimisel

UNIBET ANNAB KÕIGILE UUTELE MÄNGIJATELE 100 EUROT KASIINO BOONUST, 5 TASUTA SPINNI STARBURSTIS JA €200 POKKERIBOONUST. LIITUMISEL €10 VÄÄRT TASUTA POKKERIPILET. UNIBET’I TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT. AVA UNIBET KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.