Paf kasiinos läks põrgu lahti: 270 tasuta spinni, €10 000 ja kitarri loos

House of Doom tasuta keerutused ja rahaloos Paf kasiinos

Mänguportaal Paf tutvustab uut mängu House of Doom, kus kõigil on võimalik saada kingituseks 270 tasuta keerutust ja osaleda €10 000 loosis. Lisaks võimalik võita ka vinge kitarr või rokifestivali 3-päeva pass.


HOUSE OF DOOM ERIPAKKUMINE

House of Doom eripakkumisest osa saamiseks ava mänguportaal Paf ja vali menüüst kampaaniate alt Põrgu läks lahti! kampaanialeht.

Igal kampaaniapäeval, mil mängid House of Doom slotikat saad lihtsa vaevaga teenida omale kuni 30 tasuta keerutust.

  • Saades booonusmängu aktiveerivad kolm kolba sümbolid, saad koheselt 10 tasuta keerutust ning ühe pileti €10 000 loosimisele.
  • Saades kolm House of Doom sümbolid, saad koheselt 20 tasuta keerutust ning ühe pileti €10 000 loosimisele.

Iga päev on võimalik saada kokku 30 tasuta keerutust ja 2 loosipiletit (kogu kampaania jooksul kokku maksimaalselt 270 tasuta keerutust ja 18 loosipiletit).

Kuid see pole veel kõik! Kerides kampaanialehel alla poole, leiad küsitluse, millele vastates võid võita vinge kitarri koos bändiliikmete autogrammidega või ühe viiest 3-päevasest Sövesborgi rokifestivali komplektist.

Kampaania on aktiivne 2.-10. mai südaööni.

Paf kasiino - liitumisel 25 tasuta spinni ja €10

PAF KASIINO ANNAB KÕIGILE LIITUJATELE 25 TASUTA SPINNI MÄNGUS DOUBLE JOKER POKER. ESIMESE €10 SISSEMAKSE KORRAL SAAD KONTOLE LISAKS €10 PÄRISRAHA, MILLEL LÄBIMÄNGIMISE TINGIMUSED PUUDUVAD. AVA PAF KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid