Jaanipäev 2023 ilmaennustus & tasuta panused Unibetis

Jaanipäev 2023 ilmaennustuse superkoefitsiendid ja tasuta panused Unibet Eesti mängijatele

Unibeti uued kliendid saavad 2023. aasta jaanipäeva ilma ennustada superkoefitsiendiga 30.00. Lisaks antakse ka 2 x €10 tasuta panust.


Jaanipäeva ilmaennustuse superkoef

Võimendatud koefitsiendiga jaanipäeva ilmaennustuse panuse tegemiseks KLIKI SIIN ja registreeri omale tasuta Unibet’i konto.

Tee oma esimene sissemakse ja saad ennustada seda, kas jaanipäeval sajab vihma või mitte. Nii “jah” kui “ei” koefitsient on 30.00.

Jaanipäeva koefitsiendid leiad kui valid Unibet Eesti lehel menüüst SPORT -> Mitmesugust -> Eesti -> Jaanipäev.

Maksimaalselt saad jaanipäeva ilmaennustusele teha €1 panuse – võiduka ennustuse korral saad oma kontole €30 pärisraha.

Aga see pole veel kõik! Kui Sinu esimese sissemakse summa on vähemalt €20, siis saad kingituseks 2 x €10 tasuta panust, mis lisatakse Sinu kontole hiljemalt 28. juunil kell 18:00.

Ennusta Unibetis jaanipäev 2023 ilma superkoefitsiendiga 30.00 ja võta 2 tasuta panust

Ilmaennustuse tulemus selgub Ilmateenistuse veebilehel “Tallinn-Harku” mõõdistamise koha näitude järgi. Kui sademete hulk on vähemalt 0.1 mm, siis on panuse tulemuseks, et vihma sadas. Kui sademete hulk on vähem, kui 0.1 mm siis on tulemuseks, et vihma ei sadanud.

Jaanipäeva ilmaennustuse superkoefitsiendi ja tasuta panuste eripakkumine on saadaval kõigile uutele klientidele, kes avavad konto siin lehel leiduvate linkide kaudu ja teevad kvalifitseeruva sissemakse ja ennustuse ajavahemikus 15. juuni 19. juunini kell 23:59.

Värskelt lisatud artiklid