Jalgpalli EM 2024 OlyBetis: võta koheselt €20 tasuta panus

Jalgpalli EM 2024 OlyBetis - igale liitujatele ilma sissemakseta €20 tasuta panus

Kõik uued OlyBeti kliendid saavad Jalgpalli EM 2024 (UEFA Euro 2024) suursündmuse puhul liitumisel ilma sissemakseta €20 tasuta panuse.


Jalgpalli EM 2024 tasuta panus

Tasuta panuse saamiseks ava OlyBet Eesti ja kasuta konto registreerimisel spetsiaalset 2024. aasta Euroopa jalgpalli meistrivõistluste eripakkumise boonuskoodi (sooduskoodi) BET20.

Kui registreerid konto BET20 boonuskoodiga, siis ootab Sind koheselt peale edukat konto loomist 20-eurone tasuta panus. Sissemakset pole vaja teha!

Jalgpalli EM 2024 tasuta panuse boonuskoodi sisestamine OlyBetis konto registreerimisel

  • Tasuta panust saad kasutada ainult UEFA jalgpalli Euroopa meistrivõistlustel panuse tegemiseks.
  • Panust on võimalik kasutada nii üksik- kui ka mitmikpanuste tegemiseks. Ennustus on võimalik teha nii mängueelsetele kui ka live-sündmustele.
  • Minimaalne lubatud koefitsient tasuta panusega ennustamisel on 1.6 valiku kohta (nii üksikpanuse kui ka mitmikpanuse puhul).

Liitu OlyBeti Euroopa jalgpallipalavikuga & võta ilma sissemakseta €20 tasuta panus

Sissemakseta tasuta panuse pakkumine ja spordiennustuste tegemine on saadaval Eesti kodanikele, kes on vähemalt 18 aastased ja pole omale seadnud hasartmängukeeldu.

Lisaks Jalka EM 2024 uue mängija eripakkumisele saavad kõik uued ja olemasolevad OlyBeti kliendid kasutada ka teist EURO 2024 eripakkumist.

Iga kord, mil teed vähemalt €20 mängueelse kvalifitseeruva panuse (mängu võitja turule, minimaalselt 1,60 koefitsiendiga), kuid matš lõppeb seisuga 0:0, saad €20 tagasimakse tasuta panuse vormis. Antud pakkumise kasutamiseks tuleb eelnevalt oma OlyBeti konto kampaaniate sektsioonis liituda Null väravat? Pole Probleemi! kampaaniaga.

Vaata ka kõiki teisi Eesti spordiennustuslehtede Jalgpalli EM 2024 superpakkumisi.

OlyBeti Euroopa jalgpallipalaviku uue mängija ja olemasolevate mängijate eripakkumised on saadaval alates 3. juunist kuni Jalgpalli EM 2024. finaalpäevani 14 juulini kell 23:59.

OlyBet kasiino logo

OlyBet

Hinnang: 97 / 100%

  • Eesti suurim kasiino
  • Parim kasiino boonus
  • GGNetwork pokkerituba

Tervitusboonus

Kasiinokindlustus + €10 tasuta raha

Värskelt lisatud artiklid