Jalgpalli MM 2018 Pafis: tasuta panused, tasuta spinnid ja loosimised

Jalgpalli MM 2018 Pafis - tasuta panused, tasuta spinnid, pärisraha ja tehnikaloosid

Jalgpallipalavik on vallutamas maailma ning Paf korraldab seoses sellega iga päev raha- ja tehnikaloose, jagab tasuta panuseid, keerutusi ja palju muudki.


PAF JALKA MM 2018 ERIPAKKUMISED

Jalgpalli MM 2018 eripakkumistega tutvumiseks ava mänguportaal Paf ning vali vasakult menüüst Jalka MM 2018.

Jalka MM 2018 promolehelt leiad kõik käimasolevad pakkumised ja saad osaleda igapäevastes tasuta spinnide, tasuta panuste ja tehnikaloosides.

  • SHOOT & WIN – igapäevane tasuta loosimäng, kus saad koguda pileteid. Auhinnafondis on 12 iPhone nutitelefoni, 12 iPad tahvelarvutit ja €8000 pärisraha.
  • TIP & WIN – ennusta tasuta käesoleva päeva Jalka MM mängu tulemusi ning tee samale mängule pärisraha spordiennustus. 20 parimat ennustust võidavad iga päev lisaks €50 pärisraha.

Lisaks leiad kampaanialehelt ka teised Jalgpalli MM’iga seotud pakkumised, milleks on näiteks tasuta panused ning Fantasy Sports turniirid. Samuti näed lehel koheselt ka eesolevate mängude spordiennustuse koefitsiente.

Paf’i jalgpallipalavik kestab 14. juunist kuni 16. juulini 2018.

Paf kasiino - liitumisel 25 tasuta spinni ja €10

PAF KASIINO ANNAB KÕIGILE LIITUJATELE 25 TASUTA SPINNI MÄNGUS DOUBLE JOKER POKER. ESIMESE €10 SISSEMAKSE KORRAL SAAD KONTOLE LISAKS €10 PÄRISRAHA, MILLEL LÄBIMÄNGIMISE TINGIMUSED PUUDUVAD. AVA PAF KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.