Betsafe tasuta ennustusmäng: võida Jalgpalli MM 2018 reisipakett

Betsafe Eesti tasuta ennustusmäng - võida reis Jalgpalli MM'ile

Kas sooviksid näha Jalgpalli MM 2018 mängu oma silmaga? Kui jah, siis on Betsafe ennustusportaalil varuks suurepärane pakkumine, kus saad teha tasuta ennustused ja võita omale tasuta reisipakett.


TASUTA JALGPALLI MM 2018 REISIPAKETT

Pakkumises osalemiseks ava Betsafe Eesti ja vali menüüst pakkumiste alt Betsafe’iga Jalka MM’ile kampaanialeht. Pakkumine on avatud nii uutele kui ka juba olemasolevatele Betsafe klientidele.

Kampaanialehel saad teha tasuta Meistrite Liiga mängude ennustused (1. ennustusvoor Basel vs Manchester City ja Juventus vs Tottenham mängude küsimused, 2. ennustusvoor Real Madrid vs PSG ja Porto vs Liverpool mängude küsimused).

Tasuta ennustusmängul on kaks osa, seega on Sul kaks võimalust tagada omale koht Jalgpalli MM 2018 raames toimuvale Inglismaa-Belgia põnevusmatšile.

  • Esimene ennustusvoor: 13-14 veebruar (avatud ennustusteks 5.-13 veebruarini).
  • Teine ennustusvoor: 20-kuni 21. veebruar (avatud ennustusteks 15. veebruarist kuni 20. veebruarini).

Mõlemas ennustusvoorus tuleb sul vastata küsimustele, kus iga õige vastus annab sulle punkte. Mida rohkem õigeid vastuseid annad, seda rohkem punkte saad ning seda suurem võimalus on võita Jalgpalli MM’i reisipakett.

Jalgpalli MM reisi võidab mängija, kes kogub tasuta ennustusmängus kõige rohkem punkte. Lisaks reisile saavad kõik ennustajad, kes koguvad vähemalt 10 punkti omale €5 – €25 suuruse riskivaba panuse.

Pakkumine on aktiivne 1. veebruarist kuni 21. veebruarini 2018.

Betsafe Eesti - kasiino, pokker, sport - boonused ja tasuta spinnid

BETSAFE KASIINO ANNAB KÕIGILE €200 KASIINOBOONUSE JA 70 TASUTA SPINNI MÄNGUAUTOMAADIL WOLF CLUB. SAMUTI ON VÕIMALIK SAADA KUNI €1000 POKKERIBOONUS. LISAKS OOTAVAD IGAPÄEVASED KAMPAANIAPAKKUMISED. AVA BETSAFE MÄNGUKONTO

Värskelt lisatud artiklid